Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetes vagyok és már 3...

37 hetes vagyok és már 3 napja rossz kedvem van. Ez a terhesség miatt van? Hogy közeledek a vége fele.

Figyelt kérdés
Ugy érzem hogy akarok a párommal lenni meg nem is. Minden rosszul esik mindenen sirni tudnék amit mond nekem pedig semmi különlegeset nem mond csak nekem rosszul esik. Pl:ha nem marad itthon velem elmegy focizni.
2008. jún. 26. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:

A hormonok miatt van ill. hogy ilyenkor már mindent nehezebben visel az ember. Én is ilyen voltam szülés elött 1-2 hónapig ill. utána is pár hétig.



Dia- 6 hós anyuka

2008. jún. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem detto ugyan ez van,ill a mult héten állandóan sírva fakadtam,vizesedek is nehéz is minden,egészen addig amíg nem tört el a mécses a párom előtt addig nem is akarta tudomásul venni,milyen nehéz minden.Most valahogy jobb a héten ,de még mindig nem az igazi.A babám sem fordult be,már teljesen beleélem magamat a császárba pedig nagyon félek tőle,kézzel lábbal ellenkezdtem ellene,de már azt akarom,hogy kivegyék.Egyszrűen nagyon nyűgös minden ,nagyon melegem van.Szval ne aggódj sztem ezek a hormono miatt vannak,meg a melegtől.Amúgy mikor szülsz??Én 16-ára vagyok kiírva,s ha nem fordul be akkor ki is veszik.37hetes kismama
2008. jún. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hello két napja én is állandoan sirok anyosomékkal laktunk egy házban és most vissza akkar menni a férjem ideiglenesen mert most albiban lakunk de én olyan kilátástalanak láttom a helyzetem ,hogy egésznap bőmbölök és düh kitöréseim vannak az a fixaideám hogy anyosom el akkarja venni a bébit .Tudom,hogy ez tiszta dili illetve csak remélem rosszul érzem .Irányíto típus a mama és én már bele fáradtam a harcba már az is megfordult a fejemben ,hogy el vállok.
2008. jún. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
én 22 re vagyok kiirva
2008. jún. 27. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!