Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen vitamin készítményt...

Milyen vitamin készítményt vagy más egyéb étrend kiegészítőt szedtél/ szedel a terhességed alatt?

Figyelt kérdés
2013. júl. 26. 21:06
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Te jó ég csupa szintetikus vitaminkészítmény.

Esetleg valaki természetes vitamint?pl. FLP-nek a Kids vitamin készítménye vagy Nature Min, zöldség tabletta, aloe vera italok vagy Artic Sea(halolaj kapszula)???

2013. júl. 28. 06:36
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát ahogy olvastad, ezeket "szedjük", gyógyszertári dolgokra esküszöm, babaváráskor nem szednék be olyan készítményt, amit nem lehet gyógyszertárban kapni, ez az oka a sok "szintetikus" vitaminnak. A zöldséget, gyümölcsöt meg persze nem soroljuk vitamin készítmény kategóriába, de azt kb mindenki fogyasztja.
2013. júl. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul tetted fel a kérdést. amiket te mondasz nem kifejezetten terheseknek ajánlott. De akkor, hogy válaszoljak neked, eszek halat az omega3 miatt, eszek spenótot az ásványi anyagok miatt és folsav miatt, eszek fekete szedret a vas miatt, mákot kálcium miatt, citromos vizet a C-vitamin miatt, délután sétálok a D vitamin miatt, és igazából minden nap eszek valami zöldséget és gyümölcsöt a kertből, ami éppen terem.
2013. júl. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Hipp Natal étrend kiegészítő várandós és szoptatós anyukáknak....azért nem terhes vitamin a "piacon",mert teljesen természetes,gyümölcs velőből áll....így eü.kártyára sem lehet megvenni,mert nem mű,persze....de nem drága,egy csomagban 2-szer 200 ml van,20 napra elegendő és 2600 ft:)Ezt szedtem lányommal is négy éve,meg most is:)7 hetes anyuka
2013. aug. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Az első trimeszterben szedtem Femibion 800-at és mivel az első terhességem nem jött össze, így a másodiknál progeszteront is kaptam, szintén csak az első trimeszterben. Ezek után az orvos javaslatára "természetesen" élek. Rengeteg gyümölcsöt eszem, nagyon kedvező, hogy épp nyár van, a kertben egy csomó zöldség és gyümölcs van, így a vitaminszükségletem rendben van. Magnéziumot természetesen szedek, rettentően görcsölnek a lábaim, pedig még csak a 21.héten vagyok. Egyik ismerősöm (3 gyerekes anyuka) javasolta még az omega 3-6-9-et, mert roppant jót tesz a gyermek idegrendszerének. Most ennek szedését fontolgatom.
2013. aug. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
Gravidát az első 6hónapban,utána csak 2szemet hetente.
2013. aug. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Semmit...magyanyám is megvolt nélkülük sőt a kérdezők anyja/nagyanyja is...aki normalisan étkezik annak max calciumot magneziumot kell szednie de az a normal hetkoznapok része a részemről...
2013. aug. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 Milagros ***** válasza:
Mindenkinek az amit szed, de nekem a Ladeevit volt! Nem lett nagy baba tole, omega 3 van benne, es szerintem a legjobb. 7Honapig szedtem a 6 -7 hettol.
2013. aug. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Hu milyen sok mindent szedtek. Én csak folsavat szedtem az első trimeszterben. Azóta csak egészségesen étkezek, sok vizet iszok és sokat sétálok. A babával minden rendben. Rendesen fejlődik. Nekem semmi panaszom. Néha egy kis gyomorégés.
2016. júl. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Trimeszter1!! Aztan majd a 13 hettől Trimeszter2 majd a Trimeszter3at! Nekem ezzel sikerült teherbe esnem. Előtte 3 évig próbálkoztunk sikertelenül aztan hallottam erről a vitaminról es lecsejkoltam a facebook oldalát. Kicsit szkeptikus voltam addig a pontig amíg nekem is pozitiv lett a tesztem. :)
2016. júl. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!