Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen vitamin készítményt...

Milyen vitamin készítményt vagy más egyéb étrend kiegészítőt szedtél/ szedel a terhességed alatt?

Figyelt kérdés
2013. júl. 26. 21:06
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Femibiont szedek+magnézium+kálcium. Sokan nem értenek egyet a vitaminok fogyasztásával, de én fontosnak tartom, és tudom, hogy nem ártok vele! Persze, mindezek nélkül is születhet (és születik is) makk egészségesen a baba, de én hiszek abban, hogy mindez befolyásolja a későbbi életét is. Pl. allergia, asztma, megfázás, immunrendszer... Fogékonyabb lehet a betegségekre...

De ez csak az én véleményem. Minden esetre nem ártasz vele, ha szeded. És ha megteheted, szedd!

Persze, régen sem szedték az emberek, de akkor még nem volt ennyi MŰ gyümölcs és zöldség, valamint hús és tej mint most!

2016. júl. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

En a 12.hetig femibiont + 3000 NE D vitamint, azota elevitet es 2000NE D vitamint.

24hkm

2016. júl. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Ovant Babát szedtem, de abbahagytam már, mert sok a savam, meg hánytam tőle párszor.

Maltofert szedtem még, mert felírták, de szintén bajom volt tőle.

Most 38+1 hetes terhes vagyok, és jelenleg nem szedek semmit.

2016. aug. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Femibion 800-at majd 400-at

Plusz orvosi utasitásra kellett volna plusz folsavat az első trimeszterben de nem vettem.


Késővv vas a vashiányos vérszegénység miatt és magnesii citrici a tizenvalahanyadik héttől a görcsölgetésekre.

Meg akartam volna kálciumot, de az orvos nem javasolta.

Szerintem D vitamin csak babaszületésre lett itthon.


Az étkezésem csak az első trimeszterben volt megfelelő es rendszeres később étvágytalanság volt jellemző meg pechsorozatok kísérték(ha végre elhatároztam hogy azert is eszek, tuti akkor fogtam ki romlott árut, penészes dolgokat, de addig életemben soha..igy a nagy elhatározásom is alábbhagyott aztán.


A végefelé már semmit nem tudtam betartani, a vitaminokat sem.

2016. aug. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!