Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Maradjak otthon veszélyeztetet...

Maradjak otthon veszélyeztetett terhesen?

Figyelt kérdés
11 hetes vagyok jelenleg és veszélyeztetett terhes, mivel a 6. héten haematomám volt tapadási gondok miatt. Azóta Utrogestan-t szedek. Lassan szeretnénk visszamenni dolgozni, de a nőgyógyász nem hajlandó kiállítani olyan papírt, hogy visszamehetek. Gondolom így szeretné védeni magát a továbbiakban is. Olyan véleményt szívesen kiállít viszont, hogy maradjak táppénzen végig. A háziorvos viszont nem valószínű, hogy szakorvosi vélemény nélkül visszaengedne dolgozni, maximum saját felelősségre. Volt valaki hasonló helyzetben? Ha igen, hogy döntött? Annyira nem igyekeznék vissza dolgozni, de fogalmam sincs, mit csináljak itthon még fél évig.
2013. júl. 27. 09:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
3-as voltam...
2013. júl. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha nem lenne semmi bajom is szívesen itthon maradnék. Annyira sok a stressz a munkahelyeken, teljesíteni kell. Már maga az, hogy nem kell korán kelni, nem kell zötykölődni a buszon, nem kell időre beérni, akkor eszem amikor akarok és van időm összeválogatni hogy mit, délután aludhatok, sétálhatok a napon. Szóval szerintem ez jár egy kismamának.
2013. júl. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Otthon maradtam, nem bántam meg. Így is picit korababa lett a fiam. :)
2014. szept. 11. 21:24
 14/14 anonim ***** válasza:
Gratulalok a gyermekedhez!
2014. szept. 12. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!