Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetes kismama vagyok,...

32 hetes kismama vagyok, holnap megyünk a délegyházi tavakhoz, szerintetek fürödhetek benne?

Figyelt kérdés

2 hete zárt volt a méhszáj. De én félek nagyon a fertőzéstől, de attól is hogy rosszul leszek a melegben. Így is nagyon nehezen viselem.


Tampon+canesten kombóról hallani sem akarok. A canesten ok, azt mondta a dokim is, de a tamponozással nagyon nem értek egyet!


Köszi a válaszokat!


2013. júl. 28. 16:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

És a doki mit mondott? Fürödhetsz?

Bár én nem tenném, de te tudod!

2013. júl. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Na ez az, én sem!

A dokim azt mondta menjek nyugodtan, de canestennel kenjem be magam lent.

De én meg félős vagyok. Maximum marad, hogy combig megyek be. De nagyon nem bírom ezt a hőséget!

2013. júl. 28. 17:01
 3/11 anonim ***** válasza:

Hát tudod holnapra árnyékban mondanak 41 fokot! És Te terhesen ki akarsz menni a hőgutába? Bátor ember.

Vízbe semmiképp nem mennék a gyerek egészsége többet ér!

2013. júl. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Igen, de ott maradunk ott béreltünk házat. Tehát van hova menni, ha már nem jó kint.

Sőt az autóba is be tudunk ülni ha nem jó, és haza jövünk.

De mellesleg itt a házban is cirka 34 fok van...

2013. júl. 28. 17:15
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát mi most jöttünk fel a Balcspartról a hűvös szobánkba, mert nem bírtam tovább :( Fél 4- kor mentünk le, gyerekek apával fürcsiztek, én meg az árnyékban szó szerint szenvedtem! Ez a hőség víz nélkül kibírhatatlan, úgyhogy én sem ajánlom, ha fürdeni nem akarsz. Ja és láttam egy kb. 30 hetes kismamát csokibarnára sült pocakkal, hát ő tudja....
2013. júl. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A magyarországi tavak többsége kiváló minőségű, bátran fürödhetsz ha nem túl hideg. De ezt nem hiszem ebben a hőségben.

Innen tudsz tájékozódni (Rukkel tó és Délegyházi naturista strand kiváló)

[link]

2013. júl. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Koszonom lányok az infot! Lehet meggondolom!
2013. júl. 28. 18:16
 8/11 Ananke ***** válasza:
Én bemennék!Az orvosom azt mondta természetes vizekbe be mehetek.Be is mentem.Mint ahogy az egyik előttem hozzá szóló is írta,a magyar vizek minősége nagyon jó!Jó fürdőzést,és vigyázz le ne égj,meg ki ne száradj :)
2013. júl. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én voltam szombaton a Balatonon egész nap kint voltam és SEMMI bajom nem lett, szerintem nem kell ennyire eltúlozni az égvilágon semmi bajod nem lesz ha fürdesz egy kicsit. Érezd jól magad :)
2013. júl. 29. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én nem mennék be, de te tudod...
2013. júl. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!