Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 nap múlva 15 hetes kismama...

2 nap múlva 15 hetes kismama leszek. Lenne 1 kérdésem?

Figyelt kérdés
még nem vagyok 15 hetes de ma negyedik napja hogy azt éreztem hogy a babám megmozdult. azóta minden nap érzem a hasam alján bal oldalt. első gyermekemet várom és hitetlenkednek azzal kapcsolatban hogy megmozdult. mondtam a védőnőnek és ő azt mondta h ha biztosan érzem írjam be nyugodtan. és én biztos vagyok benne. másnak is mozdult már meg ilyen hamar a babája?
2013. júl. 29. 15:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A lányom 12 hetesen mozdult meg először, és első terhességem volt. A fiam 14 hetesen mozdult meg először, és ő a második babánk. Érdekes módon az első terhességemnél hamarabb éreztem a mozgást, pedig azt mondják a 2.nál ez hamarabb történik, mint az elsőnél.
2013. júl. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Tunde1983 ***** válasza:
merd el hinni, hogy tenyleg ot erzed, en is hasonlokeppen voltam, 14. heten ereztem eloszor, s a vedono levigyorgott, hogy az lehetetlen, elso babat 20ik heten illik erezni. pedig tudom, hogy o volt. szerintem a mai kismamak sokkal jobban figyelnek a testukre, mint regebb, csakhogy ez meg nem jutott el a koztudatig, szakemberekig. elvezd minden percet, boldog babavarast. 33hkm
2013. júl. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
pont az orvosi rendelőben ültem és egy gyengéd simogatást éreztem belül, hirtelen kirázott a hideg és egy kellemes érzés jött rám mint valami euphoria =)
2013. júl. 29. 15:58
 4/12 szasza89 válasza:

Elhiheted hogy ő volt az :) Bár 16 hetessen mertem azt mondani hogy igen ez tényleg a picur volt.

28hkm

2013. júl. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
és nektek milyen érzés volt az első megmozdulás?
2013. júl. 29. 16:21
 6/12 anonim ***** válasza:

Napra pontosan egy idősek vagyunk:):):)

Sajnos én még semmit sem érzek.

Holnap megyek dokihoz,reménykedem hátha megmutatja van- e kukac:)

2013. júl. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
=) lassacskán hátha neked is megmozdul. csodálatos érzés! =)
2013. júl. 29. 17:11
 8/12 anonim ***** válasza:

Meghiszem azt.:)

A nemét tudod már esetleg?

2013. júl. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
nem sajnos még nem. =( nagyon örülnék 1 kislánynak de igazából mindegy az csak egészséges legyen! =)
2013. júl. 29. 18:17
 10/12 anonim ***** válasza:
En a 14 héten ereztem először, de nemvoltam biztos benne hogy ő az. A védőnő megerősített es most tudom h. félreérthetetlenül a kislanyom volt. Pedig első baba. 22hkm
2013. júl. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!