Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utolsó hetekben járó kismamák!...

Utolsó hetekben járó kismamák! Ti is egyre nyűgösebbek vagytok? Én nem találom a helyem, nagyon fáradt vagyok és mindenre felkapom a vízet. Alig bír valami lekötni! Ti hogy töltitek az időtöket? 37 hetes vagyok

Figyelt kérdés
2009. okt. 24. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen én is így vagyok,36 hetesen,lassan elfogy a mosnivaló a picire,már dolgozni nem tudok,van még egy-két dolgom aztán hogy utána mi lesz?meg fog őlni az unalom amíg kijön a kis angyalkám.Itt fáj, ott nyilal,ezzel telik az időm..ez van...pár hét és visszasírjuk ezt a nyugalmat??
2009. okt. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hamarabb fáradok, ez nálam is probléma, rettenetesen tud fájni a derekam egy nagytakarítás után, de ennyi. Nagyon jól elvagyok egész nap, nyugodt vagyok és kiegyensúlyozott, és a türelmem is a régi. Jókat szoktam nevetni, és feltalálom magam. Bár lehet, hogy ez változni fog és az is lehet, hogy a koromból adódóan érzem magam ilyen jól. 21 éves vagyok. Ne aggódj, ez természetes az utolsó heteiket töltő kismamáknál, lehet, hogy lassan itt az idő! :) Szép szülést és boldog utolsó heteket! 36 hetes kismami
2009. okt. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ugyan én nem az utolsó heteimben vagyok, hanem az elsőkben anyaként:)

Én az utolsó pár napban lettem nyűgösebb, főleg legutolsó estémen. Akkor aludni is alig tudtam, annyira dilis voltam, szerintem éreztem a végét. Leginkább az idegesített, hogy hamarabb elfáradtam, egy-egy vásárlás alkalmával már alig vártam, hogy beüljek a kocsiba... Pedig nagyon szerettem menni, még az uccsó napomon végigjártam a várost, nagybevásárlás volt, meg ilyesmik. Szerintem amíg lehet, addig lazíts, bár sajnos előre nem lehet kipihenni magad! Bár a kislányom elég rendes gyerkőc, de azért nem egyszerű hozzászokni a 24 órás szolgálathoz. Szóval azóta meg még nyűgösebb tudok lenni... De természetesen nem a gyerkőccel:)

3 hetes baba anyukája

2009. okt. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is 37 hetes vagyok- nyűglődöm piszkosul. Nehezen mozgok már délutántól, az ágyban is nehéz megfordulni. Folyton azt lesem hogy szivárog e a magzatvizem. Takarításkor az én derekam is fáj. Elkezdtem vizesedni és néha eltörik a mécses- ok nélkül is... (Terhesség előtt sosem). Olvasgatom a szakirodalmat- próbálok a szoptatásra felkészülni. Internet, tévé. A babaholmikat már megcsináltam. Napi pakolászás, napi 1-2 órás séta/vásárlás. Legalább 3x zuhanyzom egy nap mert folyton hőhullámaim vannak :S
2009. okt. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor nem egyedül "szenvedem" :)Nemsokára már itt a babó...kitartás mindenkinek!
2009. okt. 25. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!