Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy lehet valaki 12kg-ot add...

Hogy lehet valaki 12kg-ot add le a szüléssel, valaki meg csak 5kgot?

Figyelt kérdés
Mármint rögtön a kórházban,ahogy megszült.

2013. júl. 31. 08:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én az első fiammal 25 kilót híztam de a zöme víz volt, nagyon vizesedtem a végén. A szülőszobáról 14 kilóval kevesebbel jöttem ki, a gyerkőc 4 kiló volt. A másodiknál 9 kilót híztam és nem vizesedtem, ott csak a gyerek súlyával lettem könnyebb ( 5 kiló)mikor megszültem .
2013. júl. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
ez elég sok mindentől függ, attól is, hány kilóval indult, mennyire volt vizes, pl. aki nagyon vizesedik már a végén, nyilván sokkal kevesebb lesz kilóban, mint aki egyáltalán nem. függ a babától is, nem mindegy, hogy 4 vagy 2 kilót "ad" le vele az anyuka :) szerintem alkati dolog is, úgy, ahogy van, aki 5 kilót lefogy egy kis futással, más meg vért izzad egyért is. lehet még a szülés módjától is függ, azt tudom pl., hogy császárosoknak diéta van pár napig.
2013. júl. 31. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

En szules (csaszar) utan 7 kilot rogton ebbol 4310 volt a Fiam, ra ket hetre ment le rolam a viz es meg 12 kilo ment le. :) de iszonyat vizes voltam!

2013. júl. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem volt dietam :) ezek szerint korhaza valogatja ezt is
2013. júl. 31. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 15 kg ment le azonnal,de olyan vizes voltam,h nem làttam ki a fejembõl. Mêg maradt 9 kg :/
2013. júl. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

a víz miatt van...ki mennyire vizesedett a végén...az 24 órán belül lemegy...az igazi hájacskák meg ottmaradnak...:-))


nekem pontosan 12kg ment le a szülés után, de a szopi közben vissza is jött valahogy 6-7 kg, és azt jóéletért nem tudom leadni, pedig már hónapok óta nem szoptatok...:-((

2013. júl. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
52kgmal kezdtem a terhességem 64kgmal szültem és 53mal jöttem haza ebböl 3150grmm volt a lányom.Nem vizesedtem szóval még az se h ledobtam a vizet...ez szerintem szimplán genetika.Most fél éves a lányom csak anyatejet kapott eddig és 46kiló vagyok.Tehát én csak fogytam és fogytam pedig rengeteget eszem és nem tornázom extrém mértékben sem.Szóval ez egy olyan dolog amire szerintem nincs igazán magyarázat maximum a gének.
2013. júl. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
hát én nehezebben jöttem ki a műtőből (császárom volt) annyi infúziót kaptam, hogy komolyan nehezebb lettem. amúgy is nagyon vizesedtem, kb 1 hét kellett ahhoz, hogy lemenjen a víz rólam. kb 25 kilót híztam, most max 10-12 van rajtam. majd ha már nem szoptatok, akkor nekiállok ledobni a fölös kilókat :)
2013. júl. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
én több mint 20kilót híztam, kicsit voltam vizes, nem volt vészes.. szülés után 5kiló ment le azonnal és a fiam 4700gramm volt. 3hónappal később pedig 2kilóval több ment le mint amennyi feljött az egész terhesség idején.
2013. júl. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9 kg-t híztam terhesség alatt 2750 gramm volt a lányom. De 42 kg-val kezdtem a terhességet. A kórházból 43 kg-val jöttem ki, vízesedni nem vizesedtem.
2013. júl. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!