Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy lehet valaki 12kg-ot add...

Hogy lehet valaki 12kg-ot add le a szüléssel, valaki meg csak 5kgot?

Figyelt kérdés
Mármint rögtön a kórházban,ahogy megszült.

2013. júl. 31. 08:31
1 2
 11/13 Milagros ***** válasza:
En szinte csak az en Edes kislanyomra hiztam ( nem fogtam vissza magam az evesben). Uh-n normal magzat vizet lattunk, es burokrepesztesnel derult ki, hogy k..va sok volt! Tehat tobbnyire ettol is fugg. En minusz 10kiloval jottem ki. 52Vel kezdtem. 67El szultem. Ha te most babas vagy, akkor gratulalok, es sok boldogsagot hozza!!! :)) Amugy hidd el, szules utan nem azzal fogsz foglalkozni, mennyi maradt rajtad, egy ideig nem fog izgatni, aztan mire eszbe kapsz, addigra le is adtad! :) Szerintem nem magaddal fogsz foglalkozni! :)
2013. júl. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Akkor én egy különleges eset vagyok,83-mal kezdtem 103 kg voltam az utolsó ctg-n ami szerdán volt,én pedig szombaton szültem!Kórházban sétálgatva találtam egy mérleget,ami 103 kg-t mutatott 2 nappal szülés után,illetve mikor elkezdtem edzeni( ekkor volt a lányom 10 hónapos) szintén 103 kg voltam!Akkor ez hogy van?Pedig vártam hogy majd egy 10-es leugrik rólam :( végül 16 hónap alatt fogytam le edzéssel és tablettával 26 kg-t!
2013. aug. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én eddig 10,5kgt híztam és 27hetes vagyok.

Még egyszer ennyi biztos feljön :/

Nem sok esély van rá,hogy mind a kórházban hagyom.

2013. aug. 2. 15:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!