Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet repulore ulni ha 5...

Lehet repulore ulni ha 5 hetes terhes vagy? Vagy buliba menni ahol nagyon hangos zene van?

Figyelt kérdés
2007. nov. 26. 11:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! A repülőre ülésnek nincs akadály sztem, max ha rosszul vagy, talán a gyomrod nem bírja, de sztem semmi akadálya! Inkább később nem ajánlják (a 3. trimeszterben pl). Buliban bár én voltam annyi idősen, de még nem tudtam, h terhes vagyok! Ha tudtam volna, bizti nem mentem volna! Nem a hangos zene a baj szerintem, mivel a baba akkor még nem hall, nincsenek kifejlődva a hallószervei, hanem egy szórakozóhelyen bizti, hogy füst van és az viszont káros! mind rád, mind a babára nézve! Főleg az első hónapokban kell vigyázni, hiszen akkor fejlődik ki minden szerve!

Üdv 12 hetes kismama

2007. nov. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Repülni ennyi idősen lehet, de vigyél rágcsálnivalót rosszullét esetére. Az utolsó hónapokban már légitársasága válogatja, meddig visz el, akkor már orvosi igazolást is kérnek, érdemes előtte érdeklődni. A buli most még rád van bízva, de nem árt beletörődni, hogy hamarosan jó néhány dologról le kell mondanod a baba kedvéért - és ez elég sokáig így lesz!
2007. nov. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia, repulni nyugodtan repulhetsz, a 34. betoltott het utan nem fog egy legitarsasag sem elvinni (a ferjem pilota). A 28-34 het kozott barmelyik legitarsasag kerhet tole un. "pregnancy statement"-et, ami csak arrol nyilatkozik, hogy mennyire kockazatos a repules szamodra, ezt a dokid tolti ki neked. En 4-szer repultem terhesseg alatt, most vagyok a 34. hetben.. a karacsonyra tervezett utan mar ugyancsak kihagyom :)

A bulizast szerintem is inkabb a fust miatt gondold meg, a hangos zene nem gaz!

2007. nov. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!