Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hüvelyi úton történő szülés...

Hüvelyi úton történő szülés után hány órával tud járni, sétálni és hajolni az ember? Utána azonnal aludni kell?

Figyelt kérdés
2013. aug. 5. 18:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
19 orat vajudtam, ejfelkor kezdodott, aznap meg nem fekudtem le, majd este 7-re lett meg a baba, ket orat voltunk a szuloszoban utana harmasban apaval, babaval, utana sajat labamon mentem a szobamba, toltam a picit..este 10re ertek oda szuleim, kicsattogtam hozzajuk, kitoltam a babat, majd kesobb lezuhiztam, ulni tudtam, bar fajt, hgatmetszesem is volt,de valahogy npa szules utan nem ereztem mar olyan borzalomnak:-) furodni is elmentem, meg pisilni is...ejszakara elvittek a babat, hosszu vajudas miatt, meg kicsit ki is hult, akkor probaltam pihenni, reggel hatkor mar a sajat labamon mentem toporogni, hogy adjak mar oda:-) :-) :-) szerintem barmit meg lehet csinalni,cs#ak lassabban...mondjuk hosszu setara sokaog nem vallalkoztam:-)
2013. aug. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Kiki01 ***** válasza:
100%
A János kh-ban nincs lift, csak a személyzetnek, így sztem ott a 2 órás megfigyelés után mindenki gyalog megy le a gyerekágyra a 2.-ról az elsőre. Én legalábbis így jártam:)
2013. aug. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
6-kor szültem, 8-ig voltunk megfigyelésen, és azt mondták, hogy éjfélig még el kell menni pisilni. 10 körül elmentem, a szülésznő kísért, de megoldottam egyedül. Nem kell aludni :)
2013. aug. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!