Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem talalom a szivhangot az...

Agica27 kérdése:

Nem talalom a szivhangot az angelsound-al. Tobbi lent. Mi lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 13 hetes vagyok es nem talalom a szivhangot az angelsounds-al. Mi lehet a gond. Nemreg voltam dokinal es minden rendben volt. Vannak tunetek, de szokott fajni a derekam is.

2013. aug. 6. 08:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
3 vagyok: Nekem is volt előtte egy vetélésem, és testvéremnek is ők is ezért vették a készüléket. Igazából ezek a vetélések annyira gyakoriak, hogy csak arra jók, hogy a kismamákra a frászt hozza a következő terhességnél. A mostani babádnak nem lesz semmi baj. Abszolút igaz, hogy még szakképzett egészségügyisek sem találják meg könnyen a baba szívhangját, nekem sem találta a védőnő, 10 percig teljesen máshol kereste (mert elvileg ott kellett volna lennie a babának és csak azért találta meg mert én már akkora tudtam, hogy hol lakik az apróságom. De ha rajta múlott volna még mindig keresné, mind ez 16 hetesen. Az a baj ha sokáig keresed még inkább van ideje elhúzni magát és minél tovább keresed annál kisebb az esély, hogy megtaláld. Szerintem olyan 1 percnél tovább nem érdemes keresgélni, mert utána már tutira elbújik. Én mindig ágyon fekve, szinte teljes hangerőn,10-15 perccel kaja után, jobb oldalt egész lent találtam meg. Keresgéljed, de ne aggódj ha nincsen meg. Olyan is sokszor van, hogy védőnő sem találja 16-20 hetesen és be paráztatja a mamait aki rohan az uh-ra és kiderül semmi baj.
2013. aug. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!