Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam nőgyógyásznál 2...

Ma voltam nőgyógyásznál 2 napja reggeli elsőből teszteltem halvány negativ lett! (kép lent)?

Figyelt kérdés

[link]

Közölte a Doki terhesség sehol hasi ultrahangot csinált mondtam neki 11 kell megjönnie azt mondta nem tuom mikor kell mondom 11 de tudom mert hogy egy hétig biztos nem fog megjönni még ... rendesnél nagyobb ut. és endomertiumom 6mm..ezt most mire véljem nem vagyok babás??


2013. aug. 8. 17:19
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Remélem igazad van ! Köszönöm a sok megnyugtató választ !
2013. aug. 8. 17:43
 12/20 anonim ***** válasza:
Szia. Ne aggódj! Pozitívat csak a nem várt menzesz napján teszteltem és akkor is halvány volt. Korán teszteltèl, de ha tényleg terhes vsgy, ez a legkritikusabb szakasz,ezért cseppet se stresszelj!:-) én azt javaslom, hogy csak akkor tesztelj legközelebb ha nem jön meg. Orvoshoz ne menj, mert elmaradt menzesz után egy héttel láthat csak petezsákot. Drukkolok!
2013. aug. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Akkor nem törtem le nagyon sikerült megnyugtatnotok !! :) Majd hétfőn hajnalban tesztelek meló előtt ha nem jön meg..
2013. aug. 8. 17:54
 14/20 anonim ***** válasza:
Nem csak pár hónapos kortól csinálnak uh-ot, nekem az elejétől csak az volt 6ik héten látta már a babát, 5ik héten nem! De mért mentél ilyen korán orvoshoz,ilyenkor még nem látni a babát,gondolom ezt te is tudod! A teszt pozitív, ez azt jelenti,hogy terhes vagy, nyugodj meg!
2013. aug. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Mert annyira izgulok nem bírtam ki reménykedtem azt mondja terhes
2013. aug. 8. 18:07
 16/20 anonim ***** válasza:
fals pozitív nagypon ritka ha van csik akkor valami tuti megindult, persze sajnos történhet még bármi de miért történne. Azt ugye tudod hogy orvoshoz az 5. de inkább a 6. hétig felesleges menni mert nem látszik semmi még hüvelyi uh-on sem. Szóval telejsen feleslegesen voltál még orvosnál.
2013. aug. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
akkor van remény kösziiiii
2013. aug. 8. 22:12
 18/20 anonim ***** válasza:

Hogy vagy? Mi újság veled?

Csináltál esetleg újabb tesztet?

2013. aug. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

szia!

Na,mi lett a ma reggeli eredmény?

2013. aug. 12. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Lett baba azóta?
2015. febr. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!