Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Én még most se hiszem el hogy...

Én még most se hiszem el hogy kisbabám lessz! Normális gondolat ez?

Figyelt kérdés

36.hetes kismama vagyok és igazából annyira fura ez az egész hogy még most se fogtam fel hogy lessz egy kisbabám!

Leírhatatlanul várom már hogy a karjaimban legyen!

Már mindene megvan,szépen berendezve a kisszoba stb.

De egyszerűen nem fogtam még fel a dolgot,miért van ez???

Még az is fura hogy a pocakomban van! Kézzel foghatatlan számomra!


2013. aug. 8. 19:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
67%
Elsőnél a pont?Húúúú ti aztán az elsővel együtt nagyon tökéletes anyukák lehettek.Vagyis mit beszélek, anyukák? Kb. 16 éves kis ribik beszélnek így. De szánalmas, senkiházi emberek vannak! Igaza volt az előttem szólónak, az ilyenek ne ebben a témakörben nézelődjenek! Kedves kérdező, visszatérve a kérdésre, szerintem teljesen természetes amit érzel. Velem is gyakran van így, ami nem is meglepő, hiszen az egész terhesség maga a csoda.Nehéz elhinni, felfogni ami ilyenkor velünk történik, mégis ez a legfantasztikusabb dolog a világon!
2013. aug. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
55%
Nekem van már 5 leányzóm, de még mindig néha elcsodálkozom azon, hogy Úramisten....Ők az enyémek? És Én nevelem őket??? OLyan szinten felfoghatatlan néha, hogy el sem hiszed...sztem teljesen normális Anyai érzés....és attól mert valaki a lesz szót két sz betűvel írja, attól még jó ANYA lesssssssssssssszzzzzzzzzzzz........ez a két gyökérnek szólt.......
2013. aug. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a vàlaszokat!

Mindenkinek kívànom a legjobbakat! :-)

2013. aug. 9. 14:03
 14/16 anonim ***** válasza:
Hát én még sose csodálkoztam rá a gyerekemre hogy jé az enyém. Mit jelent az, hogy " kézzel foghatatlan számomra"? kérdező?
2013. aug. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

6-oska, 11-eske, ti miből következtettétek ki, hogy nő vagyok?:D


Agyatlankák:D

2013. aug. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

15-ös! Akkor mit keresel itt? Ha mást se csinálsz csak leszólod a másikat.Csak gratulálni tudok neked hogy ennyire degenerált vagy!!!


Szégyelhetnéd magad hogy ilyen dolgokkal foglalkozol!!!

2013. aug. 10. 15:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!