Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az ultrahangon megállapított...

Az ultrahangon megállapított terhességi hét a biztos, ugye?

Figyelt kérdés
1 hét eltérés van a terhességi kalkulátorok és az uh képen megállapított között. Kinek higyjek?
2013. aug. 10. 19:09
 1/8 anonim ***** válasza:

még az sem biztos

:-)

már a pocakban is máshogy fejlődnek a gyerekek

lesz még jó pár eredményed ami nem fog stimmelni:-))))

2013. aug. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem, ha menzeszed potnos és nagyjából tudod mikro fogant akkor az az ideje, 1 hét eltérés méretben simán lehet. Egyik barátnőmnek nem lehett tudni menzesz szeritn uyganis elötte 3 hónapig meg sem jött neki. igy neki méretre nézték, két héttel elöbb született és több mint 4 kg-mal igy végül mondták hogy valószinüleg túl hordta mivel a méhlepény állapota is erre utalt na meg hát a 4kg fölötti súly is. Szóval minimum 2 héttel de inkább többel elnézték méret szerint az uh vizsgálatoknál. Ja és a szülés napján is volt vizsgálaton még semmi jele nem volt a szülésnek, akkor mondták neki 3 kg valamennyi a baba aztán 8 óra mulva megszületett 4kg fölöttivel.
2013. aug. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A saját dokimnál az első perctől kezdve, a hőgörbém alapján számolt heteket mondta a dokim. (ő nem tudja, hogy hőgörbéztem, alapból jól mondta a babám korát) Másik dokik viszont mást mondtak. volt aki 1 héttel kisebbnek mondta, volt aki csak 3 nappal mondta kisebbnek. Ne foglalkozz vele, a lényeg, hogy hétről hétre növekedjen.
2013. aug. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]


érdekes :-)

olvasd el

2013. aug. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor végképp nem tudom mire hivatkozzak? Az utolsó menszi első napja szerint 11 hetes 3 napos vagyok (számos internetes kalkulároba néztem, mind ugyanazt dobta), az ultrahang szerint 10 hetes 4 napos. Ez a harmadik terhességem. A másodiknál is valami hasonló volt, el lett számolva (a genetikai uh-n kaptam is a fejemre, hogy miért mentem olyan későn, mert már túl voltam a 13. héten, és persze a kombinált tesztről is lecsúsztam e miatt). Félek, hogy most is ez lesz. amikor az első uh-ra mennék már 13 hetes leszek (a doki szerinti uh alapján), de ha a mensit veszem, akkor már bőven a 14.-ben lennék.... most mit tegyek? kinek higyjek?
2013. aug. 10. 19:24
 6/8 anonim ***** válasza:
Én 2 héttel később szültem mint amire méretek alapján (UH) esküdött volna a doki a 25. héten.
2013. aug. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem biztos, sőt. Kiírt nap előtt 4 nappal 2 héttel kisebbnek mérték, és szüléskor is, mikor bekukkantott a doki, azt mondta, hogy "elég kicsi ez a gyerek". Aztán kibújt 55 centivel (meg 3150 g-mal, ami szerintem normál súly). :)
2013. aug. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia. Az első terhességem 2héttel számolták el,január 10re voltam kiirva és január 23. Án született a fiam 57cm el és 3900g-al. A mostani terhességem még nem határozták meg mivel junius honapban 2x menstruáltam, most 6mm es a petezsák ami elvileg 4-5,hetesnek felel meg.
2013. aug. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!