Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 12. heti 4D-s ultrahangon...

A 12. heti 4D-s ultrahangon megállapított nemiség mennyire biztos?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nyaki redőn a doki átváltott 4 d-re és azt mondta, hogy eggyértelműen kisfiú, mert ott a kukaca :o)

Ő esküdözözzt, hogy nem szokták látni, de ez 100%.

Szerintetek?


2008. márc. 1. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem ekkor még nagyon korai lenne biztosat állítani, de valószínűleg "ha már látta" kisfiú lesz. A lényeg az, hogy még ne vedd tutira! Attól függetlenül kezdj el fiúneveken gondolkozni!

2008. márc. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az irodalmak szerint ilyenkor még egyformák a nemi szervek, nincs különbség, ezután fog a lányoké visszahúzódni, a fiúké kidudorodni. Azt mondják, a 16. hét után lehet megállapítani.

Ettől függetlenül, biztos igaznak vélte állítását a doki, de azért ne vedd még kézpénznek.

2008. márc. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idős terhességre már kialakulnak a külső nemi szervek is. 12 hetesen sokszor látják az orvosok, hogy kisfiú, összetéveszthetetlen jele van:-)
2008. márc. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

En is ugy hallottam,h vannak olyan szerencses kismamak akiknek mar 12 hetes korban meg tudjak mondani a baba nemet.Nekem is azt mondta az orvos,h lehet,h mar meg tudja mondani,de sajnos nem lehetett latni,talaln majd a legkozelebbin.

Szeritnem ha az orvos biztosra mondta ugy is van,de teny,h hallottam olyanrol is akinek vegig mondtak,h kisfiu es aztan kiderult,h kislany.

Boldog babavarast kivanok

13 hetes kismama

2008. márc. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50 %. vagy bejön, vagy nem. Inkább arra koncentrálj, hogy egyészségesen hord ki. Mit ér a baba neme ha beteg? Sajna tapasztalatból mondom :S
2008. márc. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!