Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap összekaptunk a párommal...

Tegnap összekaptunk a párommal azota nem mocorog ugy a babám ahogy szokott ugye nem baj?

Figyelt kérdés

Másnak is előfordul hogy nem olyan aktiv minden nap?

Tegnap nagyon sokat mászkáltam lehet fáradt a baba?Azért nem mocorog?Éjjel éreztem egy kicsit de azota semmi.Tegnap meg pörgött ezerrel.

Ugye nincs baj?Ne aggodjak ugye?Ilyenkor nem kell még mindig mozognia rendszeresen?De volt egy időszak hogy kaja utánn mindig mozgott most az is elmaradt.Bocsi a sok kérdésért ugye nincs baj?Többet nem veszekszünk megbántuk mert aggodunk de ha egyszer most ilyen hisztis voltam meg a párom is...Lécci irjatok ha még hülye a kérdés akkor is..Köszike!


2009. okt. 27. 09:04
 1/6 A kérdező kommentje:

Bocsi azt nem irtam 23.hétben vagyok...

Nem vérzek nem görcsölök tegnap egy kicsit fájt a hasam lehet az egész napos mászkálástol utánna meg a veszekedéstől?

2009. okt. 27. 09:07
 2/6 anonim ***** válasza:

nyugi, nem lesz baja :-)


ne veszekedjetekm az tényleg nem jó, de a baba nem azért nyugis, lehet, hogy a front, vagy csak tegnap kimozogta magát, ha éjjel érezted, akkor minden rendben, élvedz nyugodtan a babvárást.

2009. okt. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Oké köszi szépen csak első baba mindentől megrémülök.
2009. okt. 27. 09:22
 4/6 anonim ***** válasza:

Nyugi!!! Nincsen semmi baja, csak ma ilyen csöndes napja van. Nem tudom nálatok esik-e, mert még az időjárás is hatással szokott lenni rájuk. De egyébként ez végig így lesz. Egyik nap hiperaktív lesz, másik nap meg pihizős. Majd, ha kibújik, akkor is lesz mindenféle hangulata.

Természetesen a feszültséget ő is megérzi, de a veszekedés az emberi kapcsolatok velejárói. Jobb mint ha elfojtott indulatok lennének benned.

2009. okt. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szia nállunk pestmegyében süt a nap és meleg van a fejem is elkezdett fájni valószinű front...
2009. okt. 27. 10:32
 6/6 anonim válasza:

Szia!


Én is azt mondom, hogy nyugi. Nálunk is vannak néha feszültségek és tényleg megérzi a fisfiam is. Nekem 27 hetesen volt, hogy sokkal kevesebbet ficánkolt mint előtte. Én 3 napig bírtam, utána elmentem a dokihoz, hogy nézzük meg mi van, mert már megölt az ideg. De csak lustizott, és megnyugtattak, hogy lesznek ilyenek. Ahogy fogy a hely neki kevesebbet mocorog, de ha belekezd akkor jajj anyunak. Én mára 36.hétnél járok és tényleg jajj ha bezsong.

Úgyhogy ne aggódj szerintem. Boldog babavárást és szép napot!

2009. okt. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!