Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az Istenhegyi géndiagnosztikár...

Az Istenhegyi géndiagnosztikára 12. uh-ra és kombinált tesztre hány hetesen érdemes időpontot foglalni?

Figyelt kérdés
2013. aug. 13. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Már a 8. hét környékén érdemes rájuk telefonálni, főleg, ha konkrét orvoshoz szeretnél menni.

Kellenek a baba méretei, utolsó menzeszed dátuma.

2013. aug. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi is kb. 1 hónappal előtte már bejelentkeztünk Balázshoz. De lehet több is volt mint 1 hónap. Még így is limitálva volt a helyek száma. Talán 4 időpontból ha választhattam.
2013. aug. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
minél előbb. én a 11. héten foglaltam valamikor, nem örültek ugyan, de szerencsére találtak így is, ha konkrét dokihoz mennél, akkor 2-3-4 héttel előtte simán hívhatod őket.
2013. aug. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is úgy emlékszem, hogy kb. egy héttel előtte telefonáltam, és kaptam simán, bár nem ismertem senkit, így számomra mindegy volt, hogy kihez megyek. Persze szerintem is minnél előbb, annál jobb.
2013. aug. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!