Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valakinek terhesség...

Volt valakinek terhesség alatt 115 fölött a pulzusa?

Figyelt kérdés
Mivel kezelték és hogyan? Köszi
2013. aug. 13. 21:14
 1/10 anonim ***** válasza:
140-ig normális. nekem 115-135 között volt általában egyébként dopegytet szoktak írni.
2013. aug. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem folyamatosan 100 fölött van nyugalmi helyzetben is. Terhesség előtt is így volt. Gyakran eléri a 115-öt is. A vérnyomásom viszont tökéletes,így a belgyógyász nem javasolt most gyógyszert. Szülés után,ha nem lassul elmegyek kardiológushoz. Nekem társul hozzá néha extrasystole (rádupláz a szívem), de az orvos szerint ez sem igényel most kezelést. (évek óta meg van. hol szinte percenként,hol hónapokig semmi.) Szóval szerintem nem kell aggódni. Én most várom a negyedik babát. Az elöző terhességeimet simán végigcsináltam, semmi panaszom nem volt. :-) De ha bizonytalan vagy fordulj dokihoz! Boldog babavárást és könnyű szülést!
2013. aug. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
1.-nek. 70 a normális. 120 felett pedig azonnal orvoshoz kell menni.
2013. aug. 13. 21:59
 4/10 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom terhesen nem 70 a normális, hanem magasabb valamivel. Ennek ellenére nekem legutóbb vizsgálatkor 112 volt, a doki rá is kérdezett és a kiskönyvembe is feljegyezte, úgyhogy ez már tuti magas volt. Mondjuk én diaphyllint szedek görcsök ellen, ezért magasabb néha bevélel után.

30 hkm

2013. aug. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem is ekörül mozog vagy felette és nem mondták,h gond lenne.Terhesen mint sok más adat(határérték)változik,hiszen ilyenkor a szíved is duplán dolgozik.Én így tudom
2013. aug. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ennyi,semmit nem kaptam rá. Emiatt néha nehezen vettem a levegőt,hamar kifáradtam,de sosem mondták,hogy baj lenne. Kissé ijesztő volt,főleg hogy nem terhesen olyan 57 körül szokott lenni. Aztán a szülés után el is múlt,most újra normál érték. Terhesség alatt a pulzusszám simán megduplázódhat.
2013. aug. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

70 a normális? Nekem sosem volt hetven, inkább 80 körül, de sosem mondta egy orvos, hogy baj lenne.


Terhesen pedig tudtommal még a 120 is belefér. Nekem azóta nincs 100 alatt, hogy babát várok.

2013. aug. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
jahogy pulzus. bocsi, elnéztem.
2013. aug. 14. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Alapesetben 60-80 a normális, de a 90 sem minden esetben baj. Nekem 90 körüli, és pajzsmirigyet vizsgáltak, majd közölték, hogy semmi bajom.

Ami még azonnal megemeli: a hőemelkedés és a láz. Érdemes lenne megmérni, aztán ha nem az, megkérdezni egy dokit.

2013. aug. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Terhesség előtt nekem 45-55 körül volt, vagy a vérnyomásmérő nem is tudta mérni. 110-ig még nem aggódtam, de most már egyre feljebb megy. A védőnő mondjuk már a 105-re is azt mondta, hogy kicsit magas. Mindegy , elmegyek orvoshoz.
2013. aug. 14. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!