Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha továbbra is rendszeresen...

Ha továbbra is rendszeresen érzem a babám mozgását, de nem olyan erősen, az rendben van?

Figyelt kérdés
32 hetes vagyok, és eddig rengeteget rugdosott, forgolódott. Most is érzek valamit legalább óránként, de már nem olyan hevesen. Csak egy-egy ütés, fenék-kidugás... Ugye a rendszeresség a lényeg, vagy tényleg lehet valami baj, hogy már nem olyan virgonc?
2008. jún. 30. 10:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia. Szerintem olyan pózba fordult, ahonnan nem érzed annyira a rúgásait. de azt írtad, hogy így is érzed a mozgásait, akkor meg szerintem nincs min aggódnod. Nekem se egyforma erősek a rúgásai.

Üdv, 38 hetes kismama

2008. jún. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne izgulj ez teljesen természetes!!!!! Ahogy nő a baba egyre kevesebb a helye és egyre kevesebbet mozog. Az a lényeg, hogy azért nepi szinten figyeld és ha érzed, akkor tuti nincs gond. Nálam a végén már nem is rugdosott, csak eltolta a az egész pocimat vagy jobbra vagy balra:) Néha csak a könyökét éreztem kitolódni. Nincs gond, ne izgulj!!!!!!!!!



Dia - 6 hós anyuka

2008. jún. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!