Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért hízok? Hosszú fogyókúra...

Miért hízok? Hosszú fogyókúra után végre elértem a kívánt súlyt. Azt hittem nem kell aggódnom, de mégis. Továbbra is tornázok rendszeresen és az ételadagokat se emeltem szinte semmi vel, mégis hízok. Máár kb 5 kiló jött fel.

Figyelt kérdés
Az is furcs,h a hasam kezdett el nőni,pedig ez nem vt jellemző. Most is izmos a hasam,de nagyon "előreáll" és sehogy sem tudom laposabbá varázsolni. Mit tegyek?, Miért hízok ilyen rohamosan??
2009. aug. 21. 14:14
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Nem kezdtél el olyan ételeket enni, amelyeket kizártál a fogyókúra során? Pl. kenyérfélék, tészták, nasik?
2009. aug. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Miért hízol ? Hát mert sok kalóriát viszel be a pocidba.
2009. aug. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
kenyeret nem eszek,továbbra is főleg zöldségen-gyümölcsön élek
2009. aug. 21. 15:26
 4/9 A kérdező kommentje:

2.-nak:

köszi szépen,ilyen tanácsot egy 2 éves is tudna adni :S

lehet,h ez neked vicces,de én kikészülök attól,h nem eszek,tornázok,mint az állat és mégis hízok

2009. aug. 21. 15:27
 5/9 anonim válasza:
100%

Valószinüleg sokat fogyhattál izomból is. Gondolom valamilyen idióta diétával, pl a 90 napossal fogytál. Az, hogy mennyi kalóriát égetsz el egy nap, az nagyban függ attól, hogy mennyi izmod van. Tehát mig korábban mondjuk 2000 kalóriát égettél el egy nap, most pár kiló izom ledobása után már csak 1500 öt égetsz el. Igy, egyre kevesebbet kell enned, ahhoz hogy ne hizz el, illetve a további fogyáshoz. Ez a tipikus jo-jo diéta, amitől egyre szarabb lesz a helyzeted. Minden egyes "fogyás" után egyre kevesebb izom lesz rajtad, ezért hizol állandóan vissza, függetlenül attól, hogy nem is eszel többet mint korábban. Megoldás a magasabb fehérjetartalmű étrend és a sportolás/súlyzózás. De a legjobb az lenne, ha életmódodat változtatnád meg. Ne szarakodj a kilóiddal. Sportolj, egyél rendesen és minden a helyére kerül.

Intenziv súlyzózás, kettlebell, sprintek rendberaknak.

2009. aug. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Zöldségeg és gyümölcsök hasznosak, de egyél legalább 1, 1-5 gramm / testsúlykg állati eredetű fehérjét. Hús, hal,tojás, kevés tejtermék, ha bírod. Olajos magvak, olivaolaj, jó minőségü vaj, teljes tojás is nagyon jók.
2009. aug. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

az az igazság,h inkább izmosodtam és az életmódváltás is megvolt :) régen semmi torna-->ma min. 0.5-1 óra és ráálltam a zöldségekre,gyümikre


mindenkinek köszi :)

2009. aug. 21. 19:19
 8/9 anonim ***** válasza:
Most lehet hogy ez ökör kérdés, de nem vagy terhes? Ha fiú vagy, akkor bocsesz :D
2009. aug. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nem,nem lehetek terhes
2009. aug. 22. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!