Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhesen mar van egy...

6 hetes terhesen mar van egy kis pocak, vagyis a meh megnagyobbodasa mar szabad szemmel is lathato?

Figyelt kérdés
Nekem ugy nez ki mintha jocskan be lennenek dagadva a petefeszkeim, es folotte pici pocak. Ez normalis?
2008. jún. 30. 11:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az még minimum 10 hét. Most a felfújódástól lehet pocak. Pár mm a bébikéd, kizárt, hogy látszik!
2008. jún. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Kizárt, hogy a ba legyen az. Nekem 16 hetesen volt az esüvőm és ott még senki nem vette észre, csak rá 2 hét múlva.



Dia - 6hónapos kislány anyukája

2008. jún. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mikor nálam kiderult hogy pocaklakót hordok a szívem alatt,annyira akartam ,hogy mindenki lássa, tudja azt ,hogy igen is babás vagyok,hogy kidullesztettem a pocimat ,47-kg voltam, aztán az anyukám azt mondta, hogy ne csináljam , mert elég groteszk látványt mutatok,így feladtam..Most a 25-hétben vagyok ,most ha akarnám sem lehetne még jobban kidulleszteni ,mert már szép formás pocim van...Amit te érzel az inkább teltség,felfújódás ami természetes velejárója a terhességnek, eljon az az ido amikor szépen kihangsúlyozódik a pocid , addig is vigyázz magadra ,puszika...
2008. jún. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 10. hét körül látszódott a méhem megnagyobbodása, persze csak én láttam, mások még nem. Ilyen furcsa kis púp volt, amikor háton feküdtem. Most meg már le se tagadhatom, hogy babás vagyok, nő a pocim rendesen :D 16 hetes kismami
2008. jún. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Még nem a picinek köszöhető, hanem a terhesség korai szakaszában rossz az emésztés, és felpuffadunk. :) Én a 10. héten vagyok, magamnak már látom, de más még mindig nem veszi észre, hogy van egy kis puklim. :)
2008. jún. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Magának sok mindent lát az ember, különösen a várandós nő! :-)

Egyébként egy egészséges nőnél a méh körülbelül a 11-12. hétig a szeméremcsont mögött van, tehát a növekedése még nem látható, csak ez után tapintható ki és kezdhet látszani.

2008. jún. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! A pocak latszodast azt nem a kornyezetemben levo emberekre gondoltam,hogy eszre veszik-e, hanem csak amit meg a ferjemmel lathatunk kivulrol. A pici pocak alatt azt ertettem, hogy a hasam a koldokom alatt ugy nez ki a hasam, mintha allandoan puffadt lennek, ez igy a normalis, ugye?
2008. jún. 30. 12:30
 8/11 anonim ***** válasza:
Még nem lehet látni, max a felfújódást érzed!
2008. jún. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, teljesen normális, ez a puffadás, amiről már sokan írtak. Még nem a baba, de az anyagcseréd már most lasabb, mint korábban volt, ez okozza a pocakot. Kb hat hét és már a pocakodat is láthatod, bár még nagyon-nagyon pici lesz, majd szépen apránként a kezeddel is érezni fogod, hogy mi is a különbség a terhes pocak és a puffadás között.
2008. jún. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Koszi szepen a valaszokat! Es boldog babazast ill. babavarast mindenkinek!
2008. jún. 30. 12:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!