Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rengeteg kismama ismerősöm...

Rengeteg kismama ismerősöm dohányzik! Magyar nőkről van szó! Miért ilyen felelőtlenek?

Figyelt kérdés

Más meg megtenne mindent, hogy gyermeke lehessen, ők meg cigifüsttel kábítják magukat es magzatukat.

Eleve büdös és gusztustalan a cigaretta, de hogy egy babát is mérgeznek vele. Nem félnek hogy esetleg gond is lehet belőle?



2013. aug. 18. 10:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
87%
22 évesen nem terveztük de besikerült a baba. Napi 2 doboz cigit szívtam a 2 csík előtt. Mikor kiderült h terhes vagyok egy szálat se szívtam el. Mikor a lányom már nem szopott azonnal rágyújtottam. Neem a gyerek előtt és csak az udvaron és mindig kezet arcot ill ruhát váltottam, csökkent is 4 szálra a napi adag. MIkor a tesót elkezdtük tervezni egy évvel a terhesség előtt abbahagytam. Mikor a fiam már nem szopott azonnal rágyújtottam. Én dohányos vagyok de van agyam meg akaraterőm.
2013. aug. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Sok mindent meg lehet magyarázni.10 évig cigiztem mielőtt terhes lettem.De mihelyt megtudtam abba hagytam.Senki ne mondja nekem, hogy a cigaretta hasznos.Főleg egy fejlődő kis embriónak.Lehet süketelni, meg félre magyarázni, hogy van ami károsabb, de csak hülye duma.Nálunk is van a családban aki pelenkát nem visz magával a babájának de a cigit azt nem hagyja otthon.Gusztustalan!!!
2013. aug. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
82%
6-os igen gáz hogy még el is hiszed amit mondasz. Egy előnye sincs a cugarettának. Ha valaki bagózik ám legyen de egy magzat nem kér belőle úgyhogy ha valki terhes lesz legalább annyi esze lehetne hogy abbahagyja. Hallottál már újszülöttet köhögve sírni nert az anyja végigbagózta a terhességet és a babának elvonási tünetei lettek miután kibújt? Nem én találtam ki.
2013. aug. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!