Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetes kismama vagyok. A...

14 hetes kismama vagyok. A 12. uh-ig sztk-s nőgyógyászhoz jártam, de akkor közölte velem, hogy ő csak eddig foglalkozott velem. Ezután kihez kell fordulnom? Fogadjak egy orvost abban a kórházban ahol majd szülni szeretnék?

Figyelt kérdés
2008. jún. 30. 13:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi az,hogy csak eddig foglalkozott veled?Ilyet még nem is hallottam!De kedves!
2008. jún. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szia.hanyadik kerűletben laksz?
2008. jún. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kerepesen lakom, és Gödöllőre kellett járnom nőgyógyászhoz. Azért hozzátette a doki, ha bármi problémám van, mehetek hozzá. De uh-ra hova menjek legközelebb szerintetek?
2008. jún. 30. 13:43
 4/8 anonim ***** válasza:
ez nagyon gáz! kötelessége ellátni téged. sejtem, mire gondolt...hogy majd pénzzel tömöd. nem tudom, mi a helyes teendő ilyen esetben, de ne hagyd magad zsarolni vagy kihasználni. remélem, tudnak neked tanácsot adni, h mi a teendő. nem kényszeríthetnek, h fogadj orvost. pláne nem ezt! sok sikert- majd meséld el, mi lett a vége.
2008. jún. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ok, köszi szépen. Holnap kell mennem védőnöhőz, majd írok, hogy mit javasolt.
2008. jún. 30. 13:51
 6/8 anonim ***** válasza:

Sztem menj el kerepesre a kórházba és ott "válassz" egy dokit akihez majd jársz, de nem kell feltétlen nála szülnöd csak hozzá jársz majd vizsgálatokra. Vagy ott amikor menned kell lehet mindig másik doki lesz, ezt is lehet sztem.

Vagy nem tudom szeretnél e mindenképp fogadott dokit?

Gödöllőn pedig eljárhatsz dr.Szabó Lászlóhoz, van magánrendelője, az alkalmanként 5000Ft, ő egyébként kerepesen van. De ha nem akarsz fizetni akkor sztem a kórházba járj.

2008. jún. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a segítséget. Dr Szabó Lászlónál szülhetek a kerepesi kórházban? Telefonszámot esetleg tudnál adni?
2008. jún. 30. 14:03
 8/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Sikerült magánoorvost találnom a Flór Ferenc kórházban, ahol szülni fogok. Nagyon megnyugodtam, rendes volt az orvos.

2008. júl. 2. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!