Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10. hetes terhes vagyok....

10. hetes terhes vagyok. Több, mint két hét múlva lesz a következő esedédes uh vizsgálat. De én szeretnék egyet előbb is. Hova fordulhatok egy egyszerű (nem 3d-s és nem 4d-s) vizsgálatért?

Figyelt kérdés

Egyszerűen csak szeretnék megnyugodni, hogy minden rendben van a babával.



2008. jún. 30. 14:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ezek szerint volt már egy uh-d?
2008. jún. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Persze.

Volt a 8.héten.

Minden rendben volt, dobogott a pici szíve, de 1-2 napja rámjött a para, hogy minden rendben van-e.

Nem igazán tudom megmagyarázni, hogy miért.

2008. jún. 30. 14:44
 3/12 anonim ***** válasza:

Szia. Ezen mindenki átesik és lesz még ilyen többször is. De nem biztos hogy szívesen látnak minden alkalommal. Ha van magándokid akkor tőle kell beutalót kérned az uh-ra, ha az sztk-ba jársz terhesgondozásra, akkor a terhesgondozóból. Próbálj megnyugodni, és ne arra gondolj, hogy valami baj lehet. Az egyikőtöknek se jó, ha idegeskedsz.

Üdv, 38 hetes kismama

2008. jún. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Igen, én is így gondolom, hogy nem szívesen látnak, ezért gondoltam valami magán uh-ra.

4d-s van egy csomó helyen, de szerintem oda még felesleges lenne mennem 10 ezerért.

Gondolom a 2d-s uh nem ennyire költséges.

2008. jún. 30. 15:02
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem olyan magándokim van, akinek van ultrahang készüléke is! 6 hetesen voltam nála először, akkor még nem volt szívhang és én kértem, hogy pár hét múlva hadd menjek vissza újból! Aztán 9 hetesen csinált egy új ultrahangot, amin már sokkal több minden látszódott és megnyugodtam! Nem is kért érte olyan sokat, 3 ezer Ft volt!

szóval keress egy magándokit, akinek van uh-ja, én Győrben lakom, itt nagyon sok van!

Nekem azt mondta a védőnő, ha fájnak a melleim, akkor nem kell aggódni, mert az a terhesség meglétének biztos jele!

Szóval nyugi, biztos minden rendben van! :)

Boldog babavárást!

10 hetes kismama

2008. jún. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én is 10 hetes vagyok és én is aggódom, persze csak normális mértékben, néha rámtörnek a félelmek, hogy mi van ha baj lesz.. De aztán megnyugtatom magam, hogy biztosan nem lenne hányingerem meg nem fájna mindenem, ha baj lenne.

Úgyhogy nyugodj meg te is, nem szabad állandóan ultrahangra járni! Ha most elmennél, jövő héten majd megint szeretnél :)

2008. jún. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Teljesen igazatok van!

Egyébként pedig pont azért aggódom, mert semmi jele nincsen.

Rosszul eddig sem voltam, viszont nagyon feszült a mellem, 2 napja viszont egyáltalán nem.

Na mindegy!

Úgy döntöttem, nem megyek az orvosok idegeire, és kibírom még valahogy ezt a két hetet.

Köszönöm szépen a hozzászólásokat!


Egyébként az igaz, hogy ilyenkor már nincs nagy esélye a vetélésnek?

2008. jún. 30. 15:20
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem amíg meg nem mozdult a pici csak úgy tudtam volna igazán megnyugodni, ha rám kötnek egy UH gépet éjjel-nappalra. Szóval hiába mész most el, két hét múlva újra jön egy ilyen gondolat és akkor megint kezdődik az egész előröl. Inkább próbálj megnyugodni, hogy minden rendben van-és ez így is van. Üdv.: 36 hetes kismami
2008. jún. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia. A vetéléssel kapcsolatban a 12 hét után szoktak megnyugodni, de ne gondolj arra, hogy baj van. Mert miért lenne? Nagyon jól jellemezte az előttem szóló a kismamák aggódós időszakát azzal, hogy a legtöbben azt szerettük volna, ha folyamatosan uh-on vagyunk:))

38 hetes kismama

2008. jún. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én elég sok mindenkit megcáfolnák itt,nekem 10hetesen halt el a babám,és még 2hétig fent alltak a terheségi tünetek,mivel annyi kell azt mondták hogy ki ürüljon a terheségi hormon a szervezetböl,
2008. jún. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!