Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik 18-23 kg-t szedtek fel...

Akik 18-23 kg-t szedtek fel terhesség végére szülés után hány kg maradt rajtatok és mennyi idö alatt ment le, szoptattál vagy nem? és hány grammal született a baba?

Figyelt kérdés
38 hetes kismama vagyok és plusz 18 kg van rajtam sajnos.Nem vizesedem és nem eszem sokat!Igaz az utolsó trimesszterben híztam a legkevesebbet.Vêkonyan kezdtem a terhességet 166cm 52 kg és sajna hízékony vagyok.
2013. aug. 20. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én 27 kilót hiztam a lànyommal.68-al kezdtem és 95-el mentem szülni.89-el jöttem haza.3450 gramm volt a kicsim.Sajna csak 2 honapig szopizott.Kellett 1,5 év,hogy lefogyjak 60 kilóra.
2013. aug. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia. 163 és 53 voltam a teherbeeséskor. Vizesedtem az utsó 2-3 hétben, nagyon, 39. hétben szültem. Középidőszakban jött rám a legtöbb, konkrét falási rohamaim voltak, amit nem tagadtam meg (mai eszemmel már nem így tennék, ha meg bírnám állni).Szüléskor 22 kg volt rajtam az induláshoz képest, szüléssel 5 kg ment le+ az első másfél hétben még 6 ami víz volt.Sajnos már a harmadik héttől tápszerre kényszerültünk, tehát szoptatás fogyasztó hatásáról nem tudok nyilatkozni. Jelenleg 58-60 kg vagyok, ami kb 1-1,5 éves korára állt be, minimális sportolással és étkezés visszaszorítással. Lejjebb egyszer ment időlegesen családi válság miatt, de az vissza is jött sajna ahogy rendeződött a dolog. Szerintem alkatilag ez a kicsi már rajtam is marad. Leginkább hastájékon. Sajnos képtelen vagyok rávenni magam a drasztikusabb fogyókúrára, a nasit kiiktattam és enni is mértékkel, válogatva próbálok. Ja, kisfiam 3500-al és 50 cm-rel született.
2013. aug. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia.Én 50 kg-mal kezdtem a terhességet (165 cm)és a vége +18 kg lett,vagyis 68al mentem szülni.Nekem akkor az utolsó két másfél hónapban ment fel a legtöbb.Másfél évig szoptattam,57-58 tól sosem ment lejjebb csak most decemberbe 3 év után voltam 54,és ennyivel kezdtem a mostani terhességemet.Most a 33. hétben vagyok +10 ,de úgy érzem megint úgy mint akkor megint gyorsan kezdek hízni,és persze éhesebb is vagyok.Pedig még 7 hetem van.Lehet most is meglesz a 18 a végén,amit nem szeretnék.
2013. aug. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
164 cm vagyok, 61 kg voltam 10 hetesen, 76 kg voltam az utolsó mérlegelésen (36 hetesen). 38 hetesen szültem, nem tudom híztam e. 7 hónapig sikerült szoptatnom. Lement a súlyom 65 kgra. Másfél évvel a szülés után tudtam rávenni magam egy kezdetleges diétára és hébe hóba tornázgatásra. 4 hónap alatt 8 kg le is ment. Most pár hete elkezdtem egy keményebb diétát és rendszeresen sportolok. Lányom már betöltötte a 2őt. Remélem sikerül az 50 kgot megközelítenem.
2013. aug. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Kiscsillag7906 ***** válasza:
Szia. Az első két terhességemnél 20kg-t szedtem fel, a harmadiknál 22kg. 46kg- val kezdtem mindhárom terhességemet. Az első és màsodik fiamat 6 hónapig szoptattam, a kicsi fiam 15 hós még elég sokszor szopik. Szüléseim után kb 5 hónapra rá ismét vékony voltam. Pedig nem fogyóztam soha. 163cm vagyok most 46 kg. Szerettem volna ha az a pár kg rajtam maradt volna szülés után. De sajnos nem így lett. Az első fiam 3550gr 52 cm, második fiam 3530gr 49cm, harmadik fiam 3880gr 51 cm volt.
2013. aug. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 55/172 cm voltam a terhesség előtt,szülni már 80kg-al mentem! Nagyon sok feljött rám! Kislányom 2900g és 50 cm-el jött a világra! Kicsit sok felesleg volt rajtam! Most 16 hónapos múlt,még cicizik és most vagyok 60kg! Sajnos a csípőmön még sok felesleg van,de nem hiszem,hogy az lemegy valaha az életben! :)

2013. aug. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én pont 18-at szedtem magamra, viszont nagy babám lett (4 kg), meg vizes voltam, így 12 kg lement a szülés után 1 héttel (vizes voltam szülés után is)
2013. aug. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
SZia! Én 159 cm 60kg-val kezdtem és 75 Lettem. 10 Kg rögtön lement. Én sem vizesedtem. Kicsilányom2950 grammal 50cm vel született meg. Ahogy szoptatsz szép lassan le fog menni a fölösleg. (Kell valamiből tartlmasnak lennie a tejcsinek, nem csak attól amit eszel)
2013. aug. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!