Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 év alatt 30 kiló fogyás jó...

1 év alatt 30 kiló fogyás jó eredmény, egészséges?

Figyelt kérdés
Nem lóg a bőröm, feszes maradt.
2011. nov. 6. 11:31
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Igen, egészséges. Ha heti 1 kg fogysz az a leg egészségesebb.Ez esetben ha kiszámolod, nem vitted túlzásba.1 évben van 12 hónap ugye,egy hónapban 4 hét.

4 hét= 4 kiló fogyás (egészséges) , 4 x 12(hónap)=48 kg fogyás.Ez még egészséges :) Szóval a 30 kilód messze van az egészségtelentől. :)

2011. nov. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :). Megnyugodtam.


Most fogyókúráztam életemben először (remélem utoljára is) , nem tudtam hogy ez egészséges-e vagy nem. El kéne e menni orvoshoz vagy nem...

2011. nov. 6. 11:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Leírnád a módszered?
2011. nov. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Fecó79 ***** válasza:

Gratulálok!

Én pl. nagyon is jól érzem a bőrömben magam, és mondhatni, makk egészséges vagyok.:D

Már nincs gond a vérnyomásommal, a cukrom rendben, és a szívem alapjárata is 50-52.Előtte gyógyszert szedtem erre is, nyugalmi pulzusom 90 körül volt.

33 kg-tól szabadultam meg az év eleje óta (126-ról), még 4 kg a cél év végéig.:)

2011. nov. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagy túlsúlyból (neked az van) normális. Kicsiből heti fél kilót javasolnak, később váltanod kell majd, meg magától is lassul. Ha nem koplaltál, akkor valószínúleg minden oké. Minden esetre egy vérkép semmiképpen nem ártana.
2011. nov. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!