Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Femibion800 magzatvédő vitamin...

Femibion800 magzatvédő vitamint meddig lehet szedni?

Figyelt kérdés
Elmúltam 12 hetes, és pont most fogyott el a magzatvédőm. Most femibion 800-at szedek, és megint azt vettem. Most látom, hogy rá van írva, hogy a terhesség 12-ik hetéig lehet ezt szedni. A 13 héttől már a femibion 400-at kell. De most ugye abból nem lesz baj, hogy az elkövetkező 30 napban még a 800-ast szedem, és utána kezdem csak a 400-ast?
2009. okt. 30. 14:10
 1/6 anonim ***** válasza:
nem, én is egy-két héttel tovább szedtem, a doki azt mondta nyugodtan szedhetem, nem lesz baj. de ha aggaszt vegyél 400-asat ezt meg tedd félre a szoptatásra, akkor is kell szedni valami vitamint.
2009. okt. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia nekem azt mondta doki ha elfogy akkor váltsak át a 400 ra,és ebből nem lesz probléma!A 400 ban van tabletta és kapszula is átlátszó,de drágább mint a 800 as !

minden jót!

2009. okt. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

A 12.hét végéig ajánlott a Femibion 800,utána váltani kell!Az nem baj ha pár napig még szeded,de azért még 1 hónapot ráhúzni nem szabad!

Én ma vettem Femibion 400-at ,5042Ft volt(30 napra való).

12hét+5 nap

2009. okt. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én Hipp natal-lal kezdtem, aztán váltottam Femibion 800-ra. Most 14+4 vagyok és kezdem a Femibion 400-at.

A helyedben megpróbálnám átcserélni. Persze, ha még nem bontottad fel. Most néztem az összetevőket és, úgy tűnik nem véletlen, hogy cserélni kell.

2009. okt. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs igaza annak, aki azt írja, hogy 1 hónapnál tovább ne szedd a 800-ast. Mivel a 400-asban is uaz van + a másik kapszula, amit a 13 héttől már kettesével lehet szedni. Szóval probléma nincs belőle. Nem kötelező ráadásul végig sem szedni. Viszont szoptatásnál valamilyen vitamint biztos nem hátrány!
2009. okt. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a 800és a400-as közt az a különbség, hogy a folsav a 400-asban már csak fele mennyiségben van benne. Ezért ajánlják a 400 ast a 13. héttől, mert akkor már nincs szükséged annyi folsavra, de semmi bajod nem lesz ha tovább szeded mert a felesleges folsavat kipisiled és nem raktározza a szervezeted. Ennyi :-), nyugodtan szedd tovább!
2009. okt. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!