Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36. heti ultrahangról le...

36. heti ultrahangról le fogok maradni? 35+3hkm

Figyelt kérdés

Képzeljétek, szabadságon vannak!

És közölték velem, hogy helyettesítés nincsen, és ha szerencsés vagyok akkor jövőhéten (amikor már 36. hetet betöltöm) próbáljak meg hívni őket, de nagyon sokan lesznek!


Most mit kell tennem? Azért a 36.l heti uh-ot nem lehet csak úgy átcsúsztatni a 38-39. hétre...vagy igen?


2013. aug. 25. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Menj máshova!

De ha nincs semmi panaszod, akkor nem gond, ha kihagyod.

2013. aug. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nembaj. En pl 37+1 napos leszek, mikor a doki ujra latni akar, akkor lesz az uh is. Ha eddig minden ok volt, akkor nembaj ha csuszik.


36hkm

2013. aug. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én 36+5napossan voltam a 36heti uh mert így kaptam az időpontot ha nincs panaszod akkor semmi gond.
2013. aug. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a beutalóra is 37-38 hetet írtak. Amúgy sztem így a végén már annyira nem gond egy kis csúszás. Ha kivárja az idejét a baba, akkor belefér, ha korábban jön, akkor meg azért mindegy.
2013. aug. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kabymaci ***** válasza:
Nálunk nincs is 36 hetes uh csak 38 heti.Ne aggódj nem lesz belőle baj.
2013. aug. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!