Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik a legjobb leghatásosabb...

Melyik a legjobb leghatásosabb magnézium? A magne b6 nem használ. És mennyit lehet bevenni hány mg ot tapasztalatok?

Figyelt kérdés
magnézium

2013. aug. 11. 22:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az mit jelent, hogy nem hasznal? Kenenyedsz es faj? Mert akkor probald ki, hogy elhagyod. Nekem az segitett. :)
2013. aug. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

én jutavit magnéziumot szedtem, abban van B6 is. egy szemben 250 mg magnezium van, én abból napi kettőt is simán bevettem, ha olyan napom volt.

50 db-os kiszerelésben van, egy doboz 1200 Ftba kerül

2013. aug. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem a DM-es, Das gesunde plus, 1000 db-os kiszerelése nagyon bevált. Napi 2-3 szemet szedtem, a 30. hét után napi 1-et. Sosem keményedtem. Árban 1-1200 Ft körül mozog.
2013. aug. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nekem a doki a magnézium pezsgőtablettát adta, 6-ot lehetett egy nap használni belőle.
2013. aug. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem anno valami magnzéium citricit írt ki a doki! Ez por állagú, akkor írják ki,ha már erősebb magnézium kell!
2013. aug. 12. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Magnerot-ot javasolt a dokim, ami 500mg-os. Négyet beszedek egy nap. Nyugodtan lehet szedni, túladagolni nem lehet!!!
2013. aug. 12. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Magnosolv- ez a legerősebb! Hidd el, hatásos, sokkal jobb, mint a Magne B6 és agyonreklámozott társai. Nekem korai keményedésre kellett szednem, bevált!
2013. aug. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A legolcsóbb és nagyon jó a magnézium citrát (magnzéium citricit).

Nem por, ahogy az egyik válaszoló elírta, hanem tabletta, 500mg-os és receptre felíratva csak 130 ft 10 szem, de recept nélkül is meg lehet venni.

Én a vége felé ebből már napi 6-ot szedtem.

A Magne B6 egy kalap sz*r, alig van benne magnézium és jó drága a márkanév miatt.

2013. aug. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a sok választ!

2000 mg ot be lehet szedni?Hu nem lehet tuladagolni??

Béres magne b6 ot adott a patikus sajna nem voltam gépközelben igy nem olvastam a válaszokat.90 db 2500 ft 250 mg os...de azt mondta csak 1 et vegyek be többet nem szabad..a másik patikus meg azt hogy 4 et nyugodtan nem lesz baj!Most akkor mi az igaz??:-(Ha 2-3 at nem veszek be begörcsöl a lábam éjjel de valamikor vagy 3-4 szer ..

a hasam nem görcsöl csak huzodik érzem hogy van de valamikor mikor tulhajtom magam elég kellemetlen....

16 hetes vagyok....

2013. aug. 13. 05:44
 10/12 anonim ***** válasza:

Magnosolv-os válaszadó vagyok: olvasd el a betegtájékoztatót, aszerint szedd, legfeljebb hasmenésed lesz. Nekem (ha túl sokat vettem be), hasmenésem volt mindig tőle, de magamnak ellenőrizni nem tudom, hogy most akkor 1 vagy 2 tasak Mg lesz elég, és koraszülött lesz-e a baba, vagy inkább hasmars. inkább az utóbbit választottam :).


egyébként jó ötlet, ha dokitól megkérdezed, hátha mond okosat!

2013. aug. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!