Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baba neme kérdés. Volt valakin...

Baba neme kérdés. Volt valakinek olyan, hogy végig azt mondták, hogy fiú és lány lett?

Figyelt kérdés
:)
2013. aug. 28. 17:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen rám azt mondták egész végig h fiu vagyok és lány lettem. Bár ez már 23 éve volt :)
2013. aug. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2013. aug. 28. 17:15
 3/20 anonim ***** válasza:
Igen.. 20 éve én is fiú voltam 9 hónapig. Aztán mikor megszülettem hirtelen nevet kellett váltani.. :)
2013. aug. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Lányt szeretnél inkább?? Szerintem kislányt a mai hiperszuper gépekkel ritkán néznek fiúnak..20-25 éve még nem volt ennyire fejlett a technika :)
2013. aug. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
köszi,igaz szuper hiper gép és láttam nagyon jól a fütyiékéit,de úgy érzem valahogy ,hogy lány talán azért ,mert mindenki azt mondta nem lenne rossz egy lány is, 2 fiú mellé,bááár nem tudtam volna elképzelni vagy nem képzelem el,hogy nekem lányom lenne,csak úgy érzem hogy lány.Még az is ,hogy a nagyobbik fiú 5(éves) mindig csak lányt emlegetett ,most már a kicsi is(2 éves):))))))
2013. aug. 28. 20:57
 6/20 anonim ***** válasza:

Én is így volta,mint Te Kérdező!

De fiúcska lett!Nem igazán nézik már el,tényleg szuper jó gépek szakemberek vannak!

2013. aug. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

20 éve még elég fejletlen volt az uh

Van olyan ismerősöm aki 4 éve szült és végig lányt mondtak neki,de fiú lett igaz hogy az ő orvosa nem ért az uh-hoz

nincs róla papírja :)

35 hkm

2013. aug. 29. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
KÖSZI.
2013. aug. 29. 11:22
 9/20 anonim ***** válasza:
hát :) egyik barátnőm fél éve szült és azt mondta, hogy a szobatársának végig kisfiút mondtak, és ott derült ki, hogy kiscsajszija lett :) szóval mindegy , hogy régen vagy most, vannak ilyenek, az biztos hogy régebben fejletlenebb volt a technika. :) jó babavárást :)
2013. aug. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

kedves utolsó köszi,érdekes,hogy végig azt mondták,hmmm,amúgy meg van a lány név ,ha esetleg lány lesz:)

12 hetesen mondták hogy lány ,genetikai ultrahangon,utána 18 hetesen azt mondta doki ,hogy fiú de csak egy pillanatra mutatta magát utána azt mondta doki ,hogy majd legközelebb megmondja és most 24 hetesen láttam én is ,hogy fütykös:)

2013. aug. 29. 21:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!