Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha csak bal felén rugdos a...

Ha csak bal felén rugdos a baba, akkor az 100% fiú lesz, vagy valakinek rugdosott bal felén és lány lett?

Figyelt kérdés
Nem vagyok babonás egyáltalán, de itt csak olyasmit olvastam, hogy ha bal felén rugdosodd végig a pocaklakó, akkor fiú lett. Meg az ilyen hegyes a has vagy kerek formájú babonák is tájanként változnak, gondolom a jelentése. Az én babám bal felén rugdos, 22hetes vagyok, de még nem tuddták kinézni az ultrahangon, hogy kisfiú vagy kislány. Én meg már kíváncsi vagyok, és érdekelnek a vélemények. A hasam különben picit hegyes.
2011. aug. 31. 12:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
Totál balos,csak ott rugdos,oda húzódik,elvileg kislány,de 5 hét múlva 100%-ra megmondom. :-)
2011. aug. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
ez valami vicc?
2011. aug. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%

Mindkét gyerekem ugyanúgy feküdt ugyanott rúgott különböző nemüek lettek.


a pocak állása azért bejött.. :)

ez tényleg csak babona.

2011. aug. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
46%
nekem jobb oldalon rúgdos sokkal többet szinte mindig és fiú
2011. aug. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%

Nekem csúcsos hasam volt, és jobb oldalon rugdosott. Fenékre híztam.Aki elölről rám nézett az azt mondta, hogy fiú, aki hátulról nézett meg az azt mondta, hogy lány.Végül is lány lett! :)

Ilyenkor figyeld miket kívánsz, hova hízol, apa hízik e veled...Nekem a kínai fogamzásnaptár is bejött! :) Mondjuk ettől függetlenül nem hiszek benne.Interneten vannak jó leírások, ezzel kapcsolatban.

2011. aug. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem vicc, csak ha már az ultrahangon nem tudták megállapítani, érdekelnek az ilyen babonás tapasztalatok is, hogy kinek jött be. Mert kíváncsi vagyok:-)
2011. aug. 31. 12:38
 7/12 anonim ***** válasza:
65%
Tudom melyik kérdésre gondolsz és én is válaszoltam és én is erősítettem a többséget. Bal oldal és fiú. Jó lenne ha emlékeznék az első terhességemre is mert Ő kislány lett de sajnos nem tudom már megmondani, hogy melyik oldalon éreztem. :(
2011. aug. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
65%
szia!nekem is bal oldalon rugdos én is tutira vettem hogy fiu,ugyanis a negyedik bébimet várom és eddig bejött az első fiu baloldalon rugott a két lány jobboldaon és kiderült hogy ismét kiscsajszilesz ugyhogy enyit a babonáról!!
2011. aug. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
65%
nem hiszek benne de én is olvastam rola, elso terhessegemnél nagyon jobb oldalt kedvelo volt a kislányom,csak nagyon hébe-hoba egy rovidke idot tartozkodott a bal felén, most a második terhessegem pont az ellentétje, szinte mindig csak a bal felén szeret.kíváncsi leszek hogy most vajon kisfiu e lesz, ha igen, nálam bevált:)majd talán 5.én sikerul megtudnom
2011. aug. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
85%

A babona nem a rugdosást említi,hanem: ha a jobb oldalon fekszik a baba,akkor lány,ha a balon,akkor fiú.


Én még mindig nem tudom milyen nemű,és már lassan szülünk.


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!!!


Üdv:38heteske

2011. aug. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!