Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baba neme kérdés. Volt valakin...

Baba neme kérdés. Volt valakinek olyan, hogy végig azt mondták, hogy fiú és lány lett?

Figyelt kérdés
:)
2013. aug. 28. 17:07
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
70%

én amikor megláttam a két csíkot a teszten már tudtam, hogy fiú... a 15. hétig az orvosom lánynak mondta (én fel is nevettem, hogy meggyőződésem volt, hogy fiú) aztán egy nagyon profi 4d-s hiper-szuper-csilli-villi (jó drága) ultrahangos vizsgálatnál megerősített az orvos, hogy fiú :) :)

hallottam ám fordítva is, végig fiúnak mondták a gyereket - az orvos az ultrahangon a zacsit is elmagyarázta a szülőknek, hol látszik és mikor kibukkant, nunusos volt :) :) volt is nagy öröm, mert ott már volt két bátyóka a családban :)

2013. szept. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
köszi,és ez rég volt?az ,hogy végig fiút mondtak és lány lett?
2013. szept. 13. 21:01
 13/20 anonim ***** válasza:
Szia! Én 2009-ben szültem .Nekem végig azt mondták,hogy kislányt várok és mikor megszületett derült ki,hogy kisfiú :) Sőt a dr bácsi még meg is mutatta az állitólagos puncit :D
2013. szept. 14. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 micanka válasza:
tehnologia...nekem mind ket szer azt mondtak lanyt varok vegul ketto fiam van...
2013. szept. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
ismerösöm 1 honapos babáját végig fiunak nézték,majd szülés után lány lett!
2013. szept. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
hmmm,köszönöm:)
2013. szept. 16. 12:39
 17/20 anonim ***** válasza:

Barátnőmnek kisfiút mondtak, meg sem lepődött, hiszen az első is fiú. Még a 37. héten az uh-n is azt mondták, hogy fütyis, aztán kibújt egy kislány.

Ez idén márciusban volt.

2013. szept. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Nekem eddig végig lányt mondtak, remélem az is lesz mert már mindene rózsaszín, még a fésűje is :D

Nah majd hamarosan kiderül.

39+4 hkm

2013. szept. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

köszi lányok:)

kedves utolsó jó szülést!

2013. szept. 25. 11:48
 20/20 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Végül kislányod vagy kisfiad született? :)


Én a 20.héten vagyok és 2 hete a doki kislányt látott az UH-n, de én a pozitív teszt óta fiút érzek...illetve éreztem, mert mostmár teljesen összezavart ez az új info.

2014. nov. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!