Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyukák, akik fiatalon vállalt...

Anyukák, akik fiatalon vállaltatok gyereket (17-23év. ), megbántátok?

Figyelt kérdés

Úgy értem vártatok volna még a babavállalással? Jobb fiatal anyukának lenni és nem halogatni?

A barátommal sokat gondolkodunk a babán, ő már szeretne, és én is. Szeretnék fiatal anyuka lenni, úgy érzem "eleget éltem" és mindent megadnék egy babáért, de néha meg bepánikolok és azt érzem nem akarok még gyereket, várnék akár még 2-3 évet is. Azt érzem "ki maradok valamiből" az életben és utána azt bánnám, hogy nem vártam még a babával. Nem tudom mi történik. Még nem is próbálkozunk a barátommal, azt beszéltük talán jövőre belevágunk. Talán csak nagyon félek...gyerekes viselkedésnek érzem a gondolataim és ezt a hangulatingadozást és, hogy nem tudom mikor mi változik, miért van az, hogy egyszer nagyon akarom aztán mégsem. A párommal 2 éve vagyunk együtt, teljes mértékben számíthatok rá. Ő 24 én 21év. Előre is köszönöm a válaszokat.


2013. aug. 31. 12:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
20 évesen lettem terhe,derült égből villámcsapásként ért mikor megtudtuk,de megtartottuk a fiam nem bántam meg de jobb lett volna ha nem 2.osan főiskolásként esem teherbe hanem mondjuk az államvizsga után tehát 2 év múlva,de nagyon szeretjük már 2,5 éves nagyfiú nem bántunk meg semmit,mi a gyerekkel érünk meg szülővé,de ez nem kor függő. 23L
2013. aug. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Azt azért megjegyzem 17 évesen gyereket vállalni vagy 20on évesen nem ugyanaz.
2013. aug. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

szerintem senki nem fogja azt írni,hogy:megbántam!


én "csak" 25 évesen lettem terhes.pedig én is korábban szerettem volna gyereket-de amikor meglett,akkor már nem bántam hogy később jött a baba mint ahogy akartam, mert azért ez sokkal nagyobb felelőség,kötöttség mint ahogy képzeltem. Szóval mielőtt bele vág egy főleg fiatal pár,akkor azt tényleg alaposan végig kell gondolniuk,met tényleg egy teljesen más élet vár rájuk.


én is úgy érzem,hohy még jobb ha vártok 1-2 évet

2013. aug. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!