Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetes kismamák, hogy vagytok?

19 hetes kismamák, hogy vagytok?

Figyelt kérdés
2013. szept. 1. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Teljesen jól:) Elmúlt a hányinger,fáradtság. Második babánk lesz,kisfiú. Te hogy vagy? :)
2013. szept. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Sziasztok! :) Én is jól! Hányingerem nekem sincs, és egészen energikus vagyok! :)Nektek is sokat ficánkol?
2013. szept. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem még megvan a hányinger. Első babánk lesz, még nem tudjuk a nemét. Múlthéten éreztem először a mozgását. :) mekkora a hasatok? Eddig mennyit híztatok?
2013. szept. 2. 06:41
 4/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nagyon kis lusta a kis Drága,csak kis bugyogásokat érzek. 4g-ot híztam idáig,második baba lévén már elég szép pocakom van :)
2013. szept. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem nem nagyon látszik a hasam, mintha csak bekajáltam volna. Első baba. Eddig 2 kg-ot fogytam.
2013. szept. 3. 10:27
 6/8 anonim válasza:
Én 4 kg-ot híztam a 12. hét óta, mert addig semmit. Én nem tudom eldönteni, hogy látszik e úgy igazán a pocakomon, hogy terhes vagyok. Én is mindig úgy látom, mint ha jól bekajáltam volna :) Na a mellem az viszont duplájára dagadt! :D Azért nem tudod a nemét, mert úgy helyezkedik mindig, hogy ne lássátok???? Első Te azóta éreztél rúgást? :) Dolgoztok még? Meddig?
2013. szept. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Még mindig csak bugyog és olyan,mintha napjában 100szor forogna és nyomja magát itt-ott :)
2013. szept. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, mindig úgy fekszik, hogy ne lássuk.
2013. szept. 5. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!