Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kutya gyerek és jön a kistesó?

Kutya gyerek és jön a kistesó?

Figyelt kérdés
Most kicsit beparáztam, van egy 2 éves lányunk egy 3 hónapos kutyánk (magyar agár) és 25 hetes terhes vagyok mit fogok kezdeni decemberbe?
2013. szept. 2. 16:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez most jut eszedbe? Vicces :-)


Kutya: szülés után egy ideig már sétáltatja a férjed.

Már most kezdjétek tanítani, hogy szépen sétáljon mellettetek, ne futkosson el.

Keressetek egy olyan játszóteret, ahová kutyával is be tudtok menni. Ha nincs ilyen, akkor valami parkot. Oda majd le tudtok menni napközben.

2013. szept. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
43%

Elvileg már tudtad, hogy kismama vagy, akkor át kellett volna gondolni...de! mivel már ott a kutyus, így nem rakhatod csak úgy az utcára. Először is meg kell tanítani viselkedni, és hogy nem rohangászunk, főleg a lakásban. Az utcán is rá kell szoktatni, hogy nem csámborog, hanem megy melletted szépen. ha szerencséd van, akkor sikerülni fog. Nekem nem volt szerencsés a kutyusunk, mert amikor a kislányom született, arytmiával született, és az orvos azonnal eltanácsolta a kutyát a pici mellől...úgyhogy el kelltt vinni a kutyust... :(.

Remélem megoldódik a probléma.

2013. szept. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Azt tudod csinálni hogy a párod munka előtt és után majd rendezi a kutyust.Hószakadásban,esőben nem tudsz babakocsit tologatni és kutyát sétáltatni,hacsak nem a hoppában!Úgy megoldható a lemenetel.Ja és a 2 éves pici lány hol lesz?Bölcsiben?Ha nem akkor őt tolod a babakocsiban.
2013. szept. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hogy mondjak valami jobbat is, én 23+6 vagyok ma, és nekünk is van egy picike kutyusunk.. 3 hónapos kis yorkshire terrier.. Még a nyaraláson szerettünk bele, onnan hoztuk. Mi is gondolkodtunk rajta h nem kellene, meg nehéz lesz és nem is volt egyszerű az elején. Már 6 hetes korában elhoztuk, lehet egy picit nagyon korán is, de azóta olyan szépen elvan.. Sétálni még majd csak a hét végén vihetjük le, mert most kapta meg a harmadik oltását.. Sőt ráadásul én még dolgozom is, meg a párom is, úgyh néha egyedül van, de szépen eljátszik meg alszik. Az elején még a munkahelyemre is elvittem, mert sokat nyűszített, meg hajnalban is felkeltett minket.. De most már teljesen hozzánk szokott. Egyedül nálunk annyi a különbség, hogy nálunk a pici az első babó lesz. De már semmi pénzért nem adnám oda a kutyát, pedig az elején úgy volt, hogy eladjuk, mert nem bírjuk ezt így..
2013. szept. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Yorkink van szintén.. Az elején a legkönyebb, hiszen a gyerek nincs lenn a földön, a kutya meg nem tudott bemászni a járókába, kiságyba. Ahogy nyolc hetes lett a kisfiam a kutya megszagolta, imádta.

Nagyon jó természete van, azóta elválaszthatatlan barátok. Bár a miénk csak 2,5 kg. Egy magyar agár már más tészta :))

Ja, és nem hullajtj a szőrét. Az agárral mi a helyzet?

De szerintem ne parázz.. elég sok gyerek felnőtt kutya mellett :)))

2013. szept. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Most 3 hónapos a kutya és 15 kiló, marmagassága most 40 cm, szóval elég nagy, a párom leviszi sétálni és a nevelés is halad szerencsére, csak kicsit félek hogy hogy lesz decemberben, nem bölcsis a lányom és decemberbe nem is nagyon van bölcsi.
2013. szept. 2. 19:21
 7/11 anonim ***** válasza:
68%
31 hetes vagyok,kutyát tenyésztek.7 van,ebböl 2 kölyök.Nem értem a félelmed.
2013. szept. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Ja,most látom hogy lakásban agárral....Hát az szivacs...Annak napi szinten több óra mozgás kell.
2013. szept. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Na meg volt z első éjszak már nem félek annyira :) levitte a férjem este 9-10 ig edzettek a férjem maratont szokott futni sikeresen ezért szeretett volna agarat mert így vele tud készülni és edzeni, én napközbe csak 3 szor viszem le szépen hladunk a szobatisztasággal így elég lesz neki a 3. Férjem reggel és este is 1-1 órát lent van vele futnak wcznek. kedves hölgy aki 31 hetes terhes és 7 kutyusa van, minden elismerésem a tiéd :)
2013. szept. 3. 08:09
 10/11 anonim ***** válasza:
En 15 eve agaraszom es ez az egyik legnagyobb baromsag,hogy nekik rettenetesen sok mozgas kell,a vilag egyik leglustabb kutyai.Nagyon sokan közülünk majdhogynem a versenypalyan szültek.:-) Együttelnek az agarakkal,lakasban,mennek versenyekre,kutya+gyerek(ek) a kocsiban. Ez igy tök jo,hogy a parod leviszi reggel-este 1-1 orara,te meg 1x,ez igy eleg is lehet. Kutyaször az lesz böven de amig nagyon pici a babad ne engedd be abba a szobaba ahol ö is van. Fereghajtasra figyelj oda es nem lesz baj,szerintem nagyon könnyü velük együttelni. :-)
2013. szept. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!