Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy lehet az, hogy vannak...

Hogy lehet az, hogy vannak nők akik az egész terhesség alatt csak 2-3 kilót híznak? 30. Hét körül mar csak a baba 2 kiló és akkor meg nem beszéltünk a méhlepényrol, magzatvízről stb. Szerintetek? Akiknél így volt, leírnak, hogy ezt hogy hoztak össze?

Figyelt kérdés
2013. szept. 6. 11:51
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Azért kedves kérdező, mert nem így van! Már bánom, hogy válaszoltam neked, szerintem a többséggel együtt. Igenis, nemcsak a sztárok kiváltsága lehet az, hogy több gyerek után is lehet jól kinézni. Az meg felháborító, hogy terhes nőkről azt feltételezed, hogy diétáznak, kockáztatva ezzel pici babájuk egészségét!!!

Én meg azon vagyok pl. kiakadva, hogy sok duci anyuka a gyermekei mögé takarózik a túlsúlya miatt...ennyi.

2013. szept. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Félreértesz, nem tartom jónak a terhesség alatti elhizást sem és a fogyást sem. Szerintem az az egészséges ha szülés után nagyjából ugyanannyi a kismama, maximum pár kiló felesleg marad amit utána könnyen le is ad. Ez van, nekem a terhesség nem fér össze a fogyással.
2013. szept. 6. 22:17
 23/26 anonim ***** válasza:

A 9-es válaszoló vagyok... Azt hiszem elég részletes írtam le, hogy miképp jött össze a fogyás.. Annyit még hozzátennék, hogy az első trimeszteri édesség nem kívánás után , ma már kívánom az édességet, és a szénhidrát szegény diéta ellenére is teremtek alkalmat időként édesség fogyasztására... Ha leírnám a mai menüm nem hiszem, hogy azt mondanád, hogy éheztetem magam. (Íme : Reggeli: 2 szelet teljeskiörlésű toast kenyér sonkával és sajttal , 3-4 szem koktélparadicsommal valamint tormás szendvicskrémmel, tízórai: 1 db epres jó reggelt szendvics, ebéd: gyros tál sült krumplival, uzsonna: egy kevés ropi és egy kis csoki, vacsora : 3 szelet teljeskiörlésű toast kenyér sonkával és sajttal , 4 szem koktélparadicsommal valamint Philaderphia szendvicskrémmel. )

Veszélyeztetett terhésként tornázni nem tornázhatok,de a séta megengedett (és mivel kocsink nincs ) mindenhova gyalog járok, így heti 3-4 alkalommal biztos gyalogolok 4-5 km-t. Ha azt gondolod, hazudok, lelked rajta...de én a színtiszta igazságot írtam le...

2013. szept. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Na, én kiakadtam:( Én 9 kg plusszal kezdtem a várandósságomat (az első maradéka, előtte teljesen normál súlyú, 55 kg voltam). Most a 21. héten járok, 7 kg plusszal. Ugyanannyit eszek, mint várandósság előtt (igaz, nem dolgozom), és igyekszek sétálgatni a fiammal. Nincs baj a cukrommal, nem szedek plusz vitamint. Szóval nem értem én ezt, sajnálom:(
2013. szept. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

"És kezdődik a diéta, az eddig bevitt cukros, hizlaló dolgok elhagyása és bűntudat mar egy gombóc fagyitol."


Én már válaszoltam az egyik kommentbe, úgyhogy nem írom le még egyszer. Az egyik, aki szintén baromi sokat hányt és volt rosszul.

De tudod mi az amiből sokat ettem, mert piszkosul kívántam? Somlói galuska és képviselő fánk.:) Szóval erről ennyit, hogy diétáztam, nem ettem édességet és bűntudatom volt...mert nem volt bűntudatom.:) Ettem, ami jól esett, ami meg a gyomromnak nem esett jól, az meg jött kifelé. Ennyi.:)

2013. szept. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
24-es: szerintem ebben benne lehetnek a hormonális változások is, amik a terhesség velejárói. Mások vagyunk, másképp hatnak ránk...Az biztos, hogy nálam a hízás anno akkor kezdődött,amikor kislányból nagylány lettem... (és utána persze az édesség és cukros löttyök is tették hatásukat, tehát én is bőven benne vagyok a sok-sok kg pluszban ).
2013. szept. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!