Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A háziorvoshoz mikor kell...

Chritine kérdése:

A háziorvoshoz mikor kell menni? Mi a teendő akkor ha nekem utoljára áprilisban volt munkahelyem és lejárt a tb-m? Első babámat várom és nem tudom mit kell csinálnom ilyen esetben!

Figyelt kérdés
2013. szept. 10. 08:29
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
33000Ft plusz majd havonta a 6600Ft de van segítségünk a párommal szval nem lesz az annyira vészes :)
2013. szept. 10. 09:20
 12/17 anonim ***** válasza:
vagyis visszamenőleg is ki kell fizetned a TB-t!
2013. szept. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Munkanélküliről mentem szülni, mint Te is.

Ők rendezték a jogviszonyom, de nekem császár metszésem volt. adtak elbocsájtót és zárót amire kiírták hogy előtte való 4 nap ellátás a műtét és utána 4 nap 440.000 forint, a született csecsemő 4 napos gondozása 180 ezer! Tb kártyáját ha nem intéztük volna el 4 héten belül ezt az összeget kötelesek lettünk volna kifizetni... szerintem ha sokan megnézik a régi papírjaikat akkor látják... én 2010ben szültem pesti (X.ker Bajcsy) kórházban.

2013. szept. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Az igen ! nekem áprilisig mindig volt munkám , előtte meg suliba jártam csak ez a pár hónap van amit visszamenőleg kell kifizetnem , meg majd havonta azt a bizonyos összeget
2013. szept. 10. 09:57
 15/17 anonim ***** válasza:

13 vagyok


munkanélkülin voltál? Engem mikor az lejárt átirányítottak szülésig (6 vagy 8 hétre) az önkormányzathoz szociális segélyért. Ők is első körben rendezték a jogviszonyom, megkérdezték a havi kiadásaim megítéltek nekem havi 25 ezer gyorssegélyt szülésig, amit elsőnek 30 nap múlva kaptam meg utólag és egy összegben kiküldték a tárgyhavival..

2013. szept. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy ki kell majd fizetned visszamenőleg! Van mikor a nav átsiklik dolgokon...! Első voltam.
2013. szept. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Inkább bemegyek aztán megkérdezem hogy mi a teendő de ezt hogy visszamenőleg ki kell fizetni ezt a háziorvosom mondta.
2013. szept. 11. 08:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!