Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti meddig tornáztatok terhessé...

Ti meddig tornáztatok terhesség végén?

Figyelt kérdés
34 hetes vagyok de még mindig jól esnek a napi 40-60perc Réka tornák. Csak nem tudom meddig lehet. Persze hasat nem csináltam csak guggolás meg popsi-csípő blokkok. Amikor fáradt vagyok akkor a kismama tornája.

2013. szept. 11. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Én tegnap tornáztam egy kicsit. Fél óra pilátesz :) De csak mert jól esett! Csak is akkor szabad, ha jól esik még mindig és nem okoz fájdalmat vagy nyilalló, szúró érzést. Akkor viszont még jó hatással is lehet a szervezetre szerintem. :) 39+4 hetes kismama
2013. szept. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ameddig jól esik addig lehet, na meg persze ha nincs orvosi tiltás rá valami gond miatt.
2013. szept. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm:-):-) akkor még nyomom :-):-):-) Érdekes amúgy. .sétálni már nem mindig esik jól mert az fáj. Tornával viszont semmi baj :-):-)
2013. szept. 11. 13:07
 4/6 anonim ***** válasza:

Én még tornázok, az orvosom azt mondta, ameddig és amennyi jól esik, addig csináljam.

36+6 hkm

2013. szept. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én az első terhességnél még a szülés napján is csináltam a Réka kismamatornáját, de csak napi 20 percet. (de irigyellek, hogy van energiád csinálni, nem fogod megbánni, olyan jó szülésnél). 11 hónapos a nagyfiam, 2 hét múlva vagyok kiírva a kistesóval, egyszerűen nem volt energiám és időm tornázni, amit nagyon sajnálok - bár a fiam fitten tart, kb.7-8 kg-ot híztam eddig (39.hetet kezdem holnap).
2013. szept. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem is van nagyobbik gyerek. Meg dolgoztam is a 30.hetig. De szerencsére olyan vagyok mint a duracel nyuszi :-D:-D:-D:-D:-D Köszönöm mindenkinek !!!!:-):-):-)
2013. szept. 15. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!