Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amikor már 5 percesek a...

Amikor már 5 percesek a fájások, az a periódus általában meddig tart és mikor indulnak a tolófájások utána?

Figyelt kérdés
2009. nov. 3. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nekem olyan 5percesek olyan este fél 10körül jöttek,éjfélkor értem be a kórházba,akkor már inkább 4-3percenként jött.nekem a tolók csak a hajnal 3órai burokrepesztés után jöttek kb 1,5-2 órával.így lett meg a babám 6:42re
2009. nov. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez kiszámíthatatlan, még hosszú órák telhetnek el, de van, akinek gyorsan megy már a végén.
2009. nov. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is kiszamithatatlan. Nekem az otpercesek inkabb csak eros kemenyedesek voltak, azt hittem, hogy az mar fajas, de a korhazban megneztek es azt mondtak, hogy ez nem fajas, ahhoz tul gyenge, csak mehosszehuzodas. Teny, hogy fajni nem igazan fajt.

Egyebkent harom ora elott erkezett meg az elso tenyleges fajas, ket perc mulva jott is a kovetkezo. Tehat en ket percesekkel inditottam. Hatkor, tehat harom oraval kesobb csaptak at tolofajasokba, het elott szuletett meg a fiam.

2009. nov. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem több, mint 19 óra telt el. Persze a végén sűrűsödtek, a legvégén már 1 percesek voltak, mégsem sikerült természetes úton megszülnöm, császár lett.
2009. nov. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!