Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt valaki, akinek még a...

Van itt valaki, akinek még a nem várt előtt pozitiv volt a teszt?

Figyelt kérdés
2013. szept. 12. 09:25
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Nemvárt előtt egy nappal, délutáni pisiből.
2013. szept. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Nem várt előtt egy héttel teszteltem pozitívat. :) Mondjuk nekem kicsit hosszabbak voltak a ciklusaim, 35 naposak, szóval lehet, hogy közrejátszott, hogy már a nem várt előtt ennyi idővel éreztem és tudtam is tesztelni pozit.
2013. szept. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 imike0719 válasza:
22. ill 24. napon is halvány pozitiv de nekem 25-napos a ciklusom
2013. szept. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
hát most már akkor tényleg nem tudom mikor is teszteljek... nekem is kicsit hosszabbak a ciklusaim. antibebi után 28 napos volt kb fél évig. aztán volt egy 10 napos késésem. azt hittem terhes vagyok. de cisztám volt. ami elmúlt és azóta kb 30-32 napos a ciklus. pontosan meg se tudom mondani... mert mindig más :( szerintetek ha vasárnapra nem várom akkor mikor teszteljek leghamarabb?
2013. szept. 12. 09:49
 5/28 anonim ***** válasza:
Nekem is a nem várt előtti nap esti pisiből lett pozitív. Nem tudom mennyire viselne meg, ha negatívat tesztelnél. Ha nagyon, akkor vasárnap előtt ne tesztelj.
2013. szept. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom... szerintem nem csinálnék belőle nagy ügyet. mivel most próbálkoztunk először... Igaz nagyon szeretnénk babát... de ha elsőre nem sikerül, biztos szomorú leszek, de akkor megpróbáljuk újra...
2013. szept. 12. 10:07
 7/28 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én úgy voltam vele, hogy egyik este éreztem, hogy feszülnek a melleim, és rám ez nem volt jellemző addig. Reggelig alig győztem kivárni, hogy eljussak egy gyógyszertárba egy tesztért. Szóval én ilyen téren eléggé türelmetlen vagyok, de van, aki feleslegesnek tart még ilyenkor tesztelni, vagy van akit mondjuk annyira lelombozna egy esetleges korai negatív teszt, hogy inkább kivárja, hogy ne jöjjön meg és csak utána tesztel. Szóval szerintem ahogy érzed. :) Ha nem ülsz tűkön, akkor várd ki azt a pár napot, ha meg téged is esz a kíváncsiság, és nem is lombozna le nagyon, ha negatívat mutatna, akkor meg csináld meg. :)

Mindenesetre azért szurkolok, és majd megírhatnád, hogy végül hogy döntöttél meg hogy mi lett. :)

2013. szept. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
oké perszehogy megirom... :) és neked mikor mutatott pozitivat? amúgy én is nagyon türelmetlen tipus vagyok... :) mondjuk csodálkozom magamon, hogy eddig is kibirtam :) de valami mélyen, legbelül azt súgja, hogy érdemes még kicsit várnom... pedig én tipikusan olyan vagyok, hogy amit a fejembe veszek azt adjad uram de máris... :)
2013. szept. 12. 10:41
 9/28 anonim ***** válasza:

Ja most látom, hogy elfelejtettem a 7-eshez odaírni, hogy a 2. válaszoló voltam. :)

Hát, ha belül úgy érzed, akkor tényleg várj egy kicsit :)

2013. szept. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
hát nem tudom... mert más helyzetekben mindig ideges vagyok. utálok várni. most meg tényleg azt érzem, leheth hülyén fog hangzani, mintha valami belül azt súgná nyugi minden rendben lesz... Pedig én brutális idegeskedő vagyok. Pl mikor elkezdtük intézni a hitelt a lakásra, tudom h ez más, de akkor is. én napokig nem ettem, rosszul voltam nem tudtam aludni, stb. Panikbeteg vagyok lehet hogy azert, vagyis biztos :) de most, jó azért tényleg nehéz megállni, de akkor is furcsán nyugodt vagyok,,, nem értem ezt a helyzetet!
2013. szept. 12. 11:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!