Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt valaki, akinek még a...

Van itt valaki, akinek még a nem várt előtt pozitiv volt a teszt?

Figyelt kérdés
2013. szept. 12. 09:25
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
A nemvárt előtt két nappal pozit teszteltem!
2013. szept. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Én abbahagytam a tablettát és rögtön az első hónapban sikerült a baba, pedig ugye így tabi után azt sem tudtam, milyen hosszú lesz majd a ciklusom. Számoltam egy 28 nappal és mértem reggel a testhőmet, ami alapján egyértelmű volt, hogy mikor volt peteérésem. A menzeszt a számításaim szerint egy csütörtöki napra nem vártam, de előtte már egy héttel nagyon érzékenyek lettek a mellbimbóim és hétfőn erős menstruációs görcseim voltak. Csütörtökön reggel már halvány pozitívat teszteltem. Remélem neked is sikerült a baba! :)
2013. szept. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
A nemvárt előtt 4 nappal,délutáni pisiből. De nekem is hosszabb ciklusaim voltak.
2013. szept. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Épp most számolgattam... ha 28 napra számitom akkor holnap kéne megjönni. Van a telefonomban egy applikáció direkt erre. ott 30 napra van beállitva a ciklus. de hát ez ugye nagyon változó nálam. sose tudom pontosan mikor kellene megjönni. P. é. viszont meg jól mutatta elsejére. Mert akkor azt éreztem is. Görcsök, folyás, stb. akkor most mit tegyek? szerintetek?
2013. szept. 12. 12:17
 15/28 anonim ***** válasza:
28-29 napos ciklusaim vannak.Nemvárt előtt 3 nappal lett pozitív.
2013. szept. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Mindig is 28 napos ciklusom volt. Nemvárt előtt 1 nappal teszteltem pozitívat.

Kíváncsi vagyok, hogy visszaáll-e 28 naposra.. (7 hete szültem)

2013. szept. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Csajok most teszteltem... elég halvány, de POZITIV!!!! úr isten... remélem reggel már erősebb lesz :) :) :)
2013. szept. 13. 15:41
 18/28 anonim ***** válasza:

Jaj de jó, gratulálok! :)) Először nekem is halvány volt, de nem lehetett negatívnak mondani. Én aztán egy héten keresztül minden nap teszteltem, hogy erősödik e.. (igen, tényleg türelmetlen vagyok :D). Végül igazán erős pozitív a nemvárt napján volt először :)

2-es voltam

2013. szept. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

De jó gratulálok :) Az enyém is halvány volt, másnap reggel ellőttem a másik tesztet is. Az már picit erősebb volt :)

16os voltam.

2013. szept. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Szia! Gratulálok a babához! :)

Én nem várt előtt 1 héttel teszteltem halvány pozitívat :) Nekem 28 napos ciklusaim voltak.

6 hetes kismami :)

Boldog babavárást!

2013. szept. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!