Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vérzés miatt ágynyugalomra...

Vérzés miatt ágynyugalomra kárhoztatottak! Ha már elmúlt a vérzés pár napja, és kívánom a szexet, akkor szexelhetek?

Figyelt kérdés
Ezzel kapcsolatban nem kaptam orvosi utasítást. Eddig viszont csökkent illetve nem is volt libidóm, úgyhogy azt hiszem a párkapcsolatomnak nem ártana. És a babának?
2009. nov. 4. 01:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is voltak vetéléseim. Most 15 hetes vagyok, és minden rendben, de az elején megmondta az orvos is, a védőnő is, hogy 0 12. hétig egyáltalán ne. Más orvosok 16 hetet mondanak, annak aki már vetélt így az elején. De ugye nemcsak a hagyományos szeretkezés létezik?!:) Mi pl. szeretjük az orálisat. Én a 11. héten próbáltam először, de utána egész éjjel remegett a hasam, és nem éreztem jól magam. Nincs baj, de mostmár kivárjuk a 16. hetet.

Vigyázz magatokra! Boldog babavárást!

2009. nov. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
46%
Én tuti nem mernék sexelni. Én is bevéreztem 4 hete, azóta semmi és lehet, hogy a baba születéséig nem is lehet együtt lennünk, ami még 5 hónap, de most Ők a fontosabbak, nem a mi vágyaink. Sexelni még a szülés után is lehet, ez van.
2009. nov. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
46%
Tuti nem szexelnék a helyedben. 2 vetélés és most vagy 11 hetes..... Hát akkor már pár éved benne van a próbálkozásba. Egy orgazmusért nem tenném fel a bébimet. Főleg hogy végre megmaradni látszik a babi. De te tudod...
2009. nov. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Persze, h várok már holnapig. :)

13:50-ös Nincsenek benne évek szerencsére. Bár most nem is volt még csak tervben sem, de hát ő így gondolta.

12:43-ös Neked meg kitartást és szerencsét és kellemes babavárást kívánok.

11:21 Hát ezt mondom, h nem az a tré, h a babát meglökné apa szerszáma. Hanem a méhösszehúzódás. Szóval se orális, se álmok, se semmi... De azért a férfiról gondoskodni kell, mert hosszabb távon ingerlékenyebb. Meg hát senki sem akarja, h máshol kapja meg. Meg egy jól működő kapcsolatnak igenis része a testiség... De már nem is magyarázkodok senkinek. Annak viszont örülök, h ha vannak még olyan párok akik nem csak eléldegélnek egymás mellett. Mert olyan nincs, h szerelem szex nélkül. És a szex az most nem csak a konkrét ungabunga.

09:05 Nem volt tiltva a szex eddig sem. Legalábbis senki nem mondta, mi döntöttünk így. Csak ez mostanában volt, az orvosommal meg nem konzultáltam még, mert nem rendelt. Csak holnap tudok leghamarabb menni hozzá. Az ágynyugalom... Inkább ülök, mintsem fekszem. Igazábol szerintem a munka volt túl sok az elején. Mióta nem dolgozom semmi bajom. Legalábbis fizikálisan. Mert, h nélkülem h élünk meg az jó kérdés... Az azért nem volt belekalkulálva, h én nem dolgozhatok... NA mindegy, ez már nem ide tartozik...

2009. nov. 4. 19:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!