Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hogy mondtátok el a párotok...

Ti hogy mondtátok el a párotoknak, hogy jön a baba?

Figyelt kérdés
2013. szept. 14. 09:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
elsőt:"bassz.s,hallod,terhes vagyok"nem éppen terveztük,másodikat:az elsővel beküldtem a tesztet,h adja oda apának.(erre azért már számított:D)
2013. szept. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Tudta, hogy tesztelek, tudatos tervezés volt, de első próbálkozós hónap. Megcsináltam a tesztet és halványan el kezdett látszani a második csík. Rohantam be a hálóba, ő még félálomban volt. Odadugtam az orra alá, hogy "ezt nézd meg, te is látod? te is látod?" (két nappal korábban együtt csináltunk negatív tesztet, tudta, mit kell nézni). Ő álmosan felnézett, rálesett a csíkra, majd derékban felült, elkapta, és csak nééézte néézte, majd azt mondta, nagyon halkan, hogy "juuuuuuj, sikerült" :D Aztán én sírtam-nevettem felváltva még vagy egy óra hosszát, ő meg könnyes szemmel ölelgetett és borzasztó boldogok voltunk. :) nagyon szép emlék nekünk! :)
2013. szept. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%
Én a pozi tesztet mms-ben küldtem el neki.Ő nem tudta mi az,nem is reagált rá. 2 óra múlva azért már felhívtam,hogy na mizu...miután tudatosodott benne,hogy mi a helyzet, majd kiugrott a bőréből...
2013. szept. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
52%

Amikor megcsináltam a tesztet,pont utána hivott a párom. A második csík egyből kijött,így telefonban mondtam el neki. O meg gyorsan haza szaladt a munkahelyrol,es bar nem volt tervezett,nagyon orulunk neki. :)

22+3 hkm

2013. szept. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
78%
Hát terveztük, de nagyon jól jött ki. Megkérdezte tőlem mit szeretnék valentin napra kapni, mire én boldogan feleltem neki, hogy szivem a legszebb ajándékot kapjuk mind a ketten. Nagyon boldog volt. És nemsokára meg is érkezik, már nagyon várjuk. :)
2013. szept. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
19%

én épp a bnőkkel töltöttem az éjszakát, amikor az unszolásukra (megcsináltam egy tesztet és megtudtam) ő meg a közös kollégákkal bulizott, így csak másnap közöltem vele a meglepit... megvártam az alkalmas pillanatot és azt mondtam: "terhes vagyok" :)

ő pár óra alvása és sok whisky után pislogott, szó nélkül kiment a szobából, és csak bámult ki percekig a konyhaablakon :) :) aztán utána teljesen elfogadta, és ahogy teltek a hónapok, kezdett apává válni, a szülőszobában pedig ahogy felsírt a fiunk, a könnyei kicsordultak a boldogságtól!

(pharmatex, köszönjük, nélküled sosem tapasztaltuk volna meg a gyermek adta boldogságot!) :) :)

tök mind1, hogy milyen az első reakció, egy férfinek bele kell jönnie az apaszerepbe! (kivéve ha már nagyon-nagyon régóta próbálkoztok és veszettül várjátok, mert akkor akár a nyakába ugorva is kiálthatod, hogy júúhúúú, tudni fogja, mi van) :)

2013. szept. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
47%
Mi mentünk külföldre, és az osztrák-magyar határ előtt csináltam egy tesztet a wc-ben. Egyből kijött a második csík, azt hittem elájulok, pedig tervezett baba, de mégis "sokkolt",hogy két csík van :-D Szaladtam föl hozzá, és mondtam neki, hogy iszom még egy kávét, elszívok egy cigit (mert cigiztem) aztán annyi, mert babánk lesz. Nem akarta elhinni, ezért az orra alá dugtam a tesztet, mondom, látod pozitív, azt mondja jó-jó, de mit kell nézni :-D Nagyon cuki volt. Utána egész úton nem tértünk magunkhoz a boldogságtól, de kellett egy hét, hogy igazából fölfogjuk :-D
2013. szept. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Szaszuss ***** válasza:
69%
Én a nem várt után 2 nappal teszteltem reggel 6 kor(már nagyon vártam, hogy tesztelhessek úgy, hogy szerintem azért keltem fel korán).Amikor megláttam halványan a 2. csíkot izgatottan mentem be a páromhoz és keltegettem, hogy nézze meg sikerült, ott a 2 csík( a párom azt sem tudtam hol van hirtelen), amikor viszont magához tért iszonyatosan örült. :) :) Utána már úgy aludtunk vissza, hogy a hasamat simogatta. :)
2013. szept. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

régóta próbálkoztunk,és egy vetélés miatt nem próbálkozhattunk 3honapig.aztán a 3 ho felénél,2/3ánál kb. egy keddi napon el kellett utaznom de fura érzésem volt mint az elsönél.igy a nemvárt elött 3 nappal délután kapkodva csináltam egy tesztet ami nagyon halványan + lett.gondoltam biztos az elözö miatt majd megismétlem. Mikor hazajöttem elöször barátnömhöz mentem mert a férjem még dolgozott.barátnömnek mondtam mi a szitu ö meg lecseszett hogy ne legyek hülye ha azóta megjött már nem lehet álpozi igy vett nekem egyet.megcsináltam,nagyon erös pozi lett. Hazafelé a férjem vitt kocsival.nem tudtam hogy mondjam el mert bennünk volt az elözö miatti fájdalom.de gondoltam csak elmondom igy rá szoltam kösse be magát mert nem akarok egyedül gyereket nevelni.bekötötte de nem esett le neki.otthon meg vártam a reakcitot de semmi. Aztán az orra elé dugtam a tesztet. Nem hitt a szemének.de nagyon boldog volt. Azóta is csak puszilgatja a hasam és kérdezgeti hogy ennyi várakozás után és csalódás után hogy csuszhattál be Bubuka?hogy nem gondoltuk hogy pont most. Nagyon boldogok vagyunk mert a 12hetet mar betöltöttük.nagyon akart már ö jönni.ja az elsöt meg együtt teszteltük.

13+4 hkm

2013. szept. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
82%
küldtem neki egy sms-t a következő szöveggel: "szia Apa! te nem tudod, hogy jövök, de már 6 hete Anya pocijában lakok. hamarosan találkozunk. a Ti Kicsi babátok :)" egy helyen dolgozunk, és amikor elolvasta hátulról figyeltem a reakciót. először döbbenet, aztán hatalmas öröm.
2013. szept. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!