Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek szóljak az ultraha...

Szerintetek szóljak az ultrahang előtt a lenti gondomról a dokinak?

Figyelt kérdés
Ma lesz a 19. heti genetikai ultrahang. Sajnos már C 2000 volt korábban a méhszájértékem, de még zártnak mondták. Két napja a bal oldalamnál szúró, nyilaló fájdalmat érzek legalul, ami főleg mozgáskor lép fel. Néha a köldökömig hatol a fájdalom, tehát a méhem tetejéig. Félek, hogy esetleg most már nyílik is a méhszáj. Szóljak az uh előtt erről a fájdalomról a dokinak. Ultrahanggal látnak egyáltalán valamit? Ott ugyanis egyéb nőgyógyászati vizsgálat nincsen. Köszönöm!
2013. szept. 20. 07:29
 1/10 anonim ***** válasza:

Èn a helyedben szólnék, màr csak a saját megnyugtatás miatt.

De függ attól is hova mész, én kedden voltam a 2. genetikain és különösebben nem érdekelte őket h mi a "bajom", amnion szalag miatt aggódok egy kicsit...

Egyébként nekem uh-n àllapítottàk meg a méhszàj értékeket.

2013. szept. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Feltétlenül szóljál!!!!
2013. szept. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Szólni fogok mindenképpen. Remélem csak a méhszalagom húzódik, mert eléggé rövidek mindkét oldalon. Gondolom a belső méhszáj állapotát mindenképpen látják, mert valami rémlik nekem is, hogy korábban már nézték, de nagyon halványan dereng. A külső méhszájat lehet, hogy csak normál "kézi" vizsgálattal tudják megállapítani.
2013. szept. 20. 08:16
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is szólnék a helyedben mindenképpen. Inkább mint h magamban aggódjak elvileg azért vannak. Főleg úgy h már most vannak gondok.
2013. szept. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ha érdekel valakit, hogy mi volt meg hpgy látták-e uh-n a méhszájat. Szívesen megírom. :-)
2013. szept. 20. 08:59
 6/10 anonim ***** válasza:
Persze h érdekel majd ha időd lesz írd meg kíváncsi vagyok. :)
2013. szept. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Megjöttem az ultrahangról. Kiderült, hogy kisfiú:-) Minden rendben volt, de azt mondták, hogy ultrahangon a méhszájat nem làtják teljesen, ezért a doki megvizsgált, de hál'Istennek minden okés. Azt mondta, valószìnűleg normális fájdalomról van szó :-)
2013. szept. 20. 12:49
 8/10 anonim ***** válasza:
Nagyon örülök h minden rendben van. :) ÉS gratulálok a kisfiadhoz. :)
2013. szept. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :-)
2013. szept. 20. 15:14
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is gratulálok:)
2013. szept. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!