Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rendszeres jelenség az,...

Rendszeres jelenség az, sokakkal előfordul, hogy 8-10 hétig minden rendben van a terhességgel, aztán történik valami (nem valami speciális jelenségre gondolok) , és elmegy a babó?

Figyelt kérdés
8 hetes vagyok, és jelenleg minden rendben, gyönyörűen dobog a kisbabám szíve, tökéletes a mérete, és UH alapján minden teljesen normálisnak tűnik. De azért továbbra is bennem van egy kicsit a para, hogy a még elkövetkező 1 hónapban történhet valami.
2008. júl. 3. 16:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Először is ezen nem szabad gondolkodni, abból kell kiindulni hogy minden rendben lesz. PErsze azt hiszem az egészséges aggódás belefér.

Sajnos nekem 11 hetes korában halt meg a babám, addig minden rendben volt, Akkor sem vettünk észre semmit sem, csak az uh-n nem volt szívhang. Azóta sokat olvastam erről. azt mondják 10-ből 3 terhesség megszakad valamilyen okból. (kromoszóma betegség, vagy valami vírus). Szóval ne aggódj minden rendben lesz.A lényeg hogy ne aggódj és vigyázz nagyon magatokra.

Jó babavárást.

2008. júl. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben, így lesz, köszönöm a bíztatást! :-)
2008. júl. 3. 17:21
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos orvosi tény, hogy a nők 90%-ának elhal az első terhessége. Sajnos annak idején én is így jártam...

2006 novemberében 10 hetesen volt egy félbemaradt vetélésem, amit sajnos csak műtéttel lehetett befejezni.

Amikor most megtudtam, hogy terhes vagyok akaratlanul is állandóan ez járt az eszembe. Még a család elöl is tikoltuk, amíg el nem értem a 12 hetet. Még ma is naponta egyszer eszembe jut, hogy vajon minden rendben van e odabent, de aztán gyorsan elhessegetem, mert nem tezs jót az aggódás. Tarts ki, támaszkodj a párodra és a családodra, hidd el segít :)

Boldog babavárást:)


16 hetes kismami

2008. júl. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!