Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyógyszer mellett terhesség?

Gyógyszer mellett terhesség?

Figyelt kérdés
Ha valaki egy nap nem veszi be a gyógyszert és együtt van a párjával úgy mennyi az esélye a terhességnek?
2013. szept. 20. 23:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

"Mindegyik tabletta tájékoztatóján ott van, hogy ha egy szem kimarad, a védelem még nem gyengül. "


Tudok bizony olvasni, és ezt te írtad.

Akkor ezzel nagyon is ellent mondasz annak, amiket itt írsz!

Ugyanis te teljes mértékben kijelentetted, hogy ha csak 1 szemet hagy ki, attól még a védelem nem gyengül.

Aztán közben azért csak kiderül, hogy ez nem mindig így van!

Amúgy meg én akkor is azt mondom, ha kimarad egy szem bármikor, akkor jobb a biztonság. Inkább 1 hétig védekezzen gumival is, mint után abortuszra menjen!

Na, Neked is szép napot!:)

2013. szept. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Igen, de ismét hangsúlyozom, hogy olvass már figyelmesen! Azt írtam, igazad van, gyengülhet a védelem, de nem mindegy mikor van a tabletta kihagyása. Igazat adtam ebben neked, szóval nem értem mi nem világos neked még mindig. Könyörgöm, SZÖVEGÉRTÉS!!! :)
2013. szept. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

"Igazad van, mert az kimaradt, hogy melyik héten felejtette el a tablettát a kedves kérdező bevenni. Ha a ciklus elején, akkor valóban csökkenHET a hatás..."

Ezt írtam. Akkor ki nem tud olvasni és hol cáfoltam meg én a saját állításomat? :)Szerintem sehol.

2013. szept. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szövegértés?

Te pontosan azt írtad, hogy ha 1 szem kimarad, attól még senki nem lesz terhes. Szó szerint ezt írtad!

Amúgy meg olvasd el akkor még egyszer a betegtájékoztatót. Ugyanis ha valaki a 2. héten felejti el bevenni, akkor is pótolni kell. Csak akkor nem szükséges kiegészítő védekezés, ha mégis 12 órán túl van pótolva. De minden szemet be kell venni, ahhoz hogy ne gyengüljön a hatás!!!

2013. szept. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

Az én gyógyszerem tájékoztatójában benne van, hogy már ha késve veszek be egyet, akkor kiegészítő védelem kell, mert gyengül a hatás, és a dokim is azt mondta, hogy nagyon kell ügyelni a rendszeres szedésre, mert egy kimaradása is "veszélyes" lehet. hát nálam így is történt. VAGY beleestem abba a 2%-ba, akik pechesként mégis teherbe estek. Így vagy úgy, a védelem nem 100-os, csak 98%. Hát ha mg egy kimarad??? akkor is maximum 98% a védelem, ennél csak kevesebb lehet. AZ elköttetés az 100%-os védelem, már ha jól csinálták. Más megoldás nincs amúgy.

2013. szept. 22. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!