Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetes vagyok most?...

Hány hetes vagyok most? Teljesen össze zavartak!

Figyelt kérdés

29+4 hetesen mentem a 3 ultrahang vizsgálatra. A kisfiúnk 32+0 hetesnek felel meg (méretileg és súlyilag is). Másnap mentem a nőgyógyászhoz aki a kis könyvembe 32 hetet írt a "terhességi hét" rublikába. Na ezt akkor nem vettem észre és ezért meg se kérdeztem és csak most vettem észre, azóta eltelt 9 nap. Ma lennék 31 hetes, de én már nem értem most akkor lehet 33 hetesek vagyunk?

Valaki érti ezt?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. szept. 22. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kisebb a babám 2-3 héttel, mégsem írták ezt! Ezt én sem értem, kérdezd meg tőle!


39+3hkm

2013. szept. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hu, ez azert furcsa, mert ilyenkor mar nem szoktak modositani uh alapjan, max a 12. hetig. Ilyenkor mar nem fejlodnek egyforman a babak, a meret mar egyedi sajatossag. Szoval, ha a 12. heti ultrahangon egyezett a meret, es a szerint lennel ma 31 hetes, akkor annyi is vagy, csak nagyobb a babad. (velhetoen inkabb lesz 3800g mint 2800...) En legkozelebb szolnek a dokinak, h elirta a hetet a kiskonyvben... (szerintem csak ranezett az uh kalkulalt korea es ezert irta be veletlenul)
2013. szept. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szia! Nekem is van ilyen 30 hetesen voltam uh-on de a doki azt írta a papírra 31+6 hetes vagyok! El mentem magán rendelésre ott azt mondta a doki igazából 30 hetes vagyok de a baba méretei 32 hetesnek felel meg!

Mikorra vagy kiírva?

2013. szept. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok köszi a válaszokat! November 24re vagyok kiírva. Legközelebb ráfogok kérdezni erre a dologra, lehetséges hogy tényleg félre írta. Na de remélem meg tudom majd szülni természetesen ezt a nagy fiúkát! :))

Utolsó te is terhes vagy? Vagy már kibújt? :)

2013. szept. 23. 15:58
 5/8 anonim ***** válasza:
En a masodik vagyok, 35 hetes. A 34. heti uh szerint a picim feje 38 hetesnek, a tobbi testresze (poci, combcsont), pedig 32-33hetesnek felelt meg. Persze ez a "megfeleles" egy statisztikai atlaghoz viszonyitott dolog (raadasul nem is europai a statisztikai, hanem az ausztral nepessegen alapult a vizsgalat), de ugye mindenki egyedi... Az uh-kalkulator osszesegeben 34 hetet hozott ki, mert osszegezte a testreszeket es vont egy atlagot... A sulybecslest meg foleg nem kell keszpenznek venni, mivel a csontok meretebol kalkulal, pedig abbol nem nagyon derul ki, mennyi a husi rajta. Szoval ez alapjan sztem ne parazz a szulestol. En is tehetnem, mivel nagy a picim feje (raadasul ez tuti), de folosleges, attol nem lesz jobb. Inkabb izgatottan varom, az jobb erzes! ;-) Tovabbi boldog varakozast!
2013. szept. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia! 3-dik válaszoló vagyok! Még terhes vagyok jelenleg 32+2 hetes :) Én nov 20-ra vagyok kiírva és kislány lesz! :)

Boldog baba várást mindenkinek :)

2013. szept. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Értem :) hát igen már én is jobban izgulok, hogy minél tovább maradjon bent, ne akarjon idő előtt kibújni :)

Nektek is további Boldog Babavárást! És könnyű szülést kívánok! :) És Köszönöm a válaszokat! :)

2013. szept. 25. 23:13
 8/8 anonim ***** válasza:

Most péntekre vagyok kiírva, de semmi jele:-(


1es voltam

2013. szept. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!