Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem erősödik? Baj van?...

Miért nem erősödik? Baj van? Felső péntek-, alsó ma reggeli

Figyelt kérdés
[link]
2013. szept. 23. 17:49
1 2
 11/13 ennn11 válasza:

Szia, ez tökéletes, szép pozitív teszt, gratulálok kismama!:)

Nekem kicsit halványabb volt, nálam sem látott semmit először az orvos, aztán egy hét múlva újra vizsgált és akkor már megtalálta.(Mondjuk nekem pé-m 1 hetet csúszott, ezért nem látta).

Ami a legfontosabb, hogy ne aggódj, próbálj meg annyit pihenni, amennyit csak tudsz. Biztos, hogy minden rendben van.

Jó egészséget és boldog babavárást! :)

20 hkm

2013. szept. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Semmi gond, en ugyanilyet teszteltem a 6.heten!!! Mintha az enyemet latnam! Gratula!
2013. szept. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ennél erősebb nem lesz.Nekem ennél halványabb volt ez a fajta teszt,a clear blue-nál pedig határozottan látszott mindkét csik,egyformán.Ez a teszt minőségétől is függ.Az jó,ha barnázásra kaptál utrogestant.Pihenj sokat,hamar itt a szerda és megtudod,hogy minden rendben!Tudom milyen nehéz a terhesség eleje,ugyanezek voltak a félelmeim,de nem lesz baj!Azzal,hogy szeded az utro-t mindent megteszel,ami csak tőled telik!
2013. szept. 24. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!