Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma uh on nem az én orvosom...

Ma uh on nem az én orvosom volt, fel irt nekem, DIAPHYLLIN gyogyszert! Csak nem mondta mire fel? 32 hetes szedett már valaki ilyet, hörgőtágító gyógyszer!

Figyelt kérdés

2013. szept. 24. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:
A diaphilin nem hörgőtágító hanem méhlazító.
2013. szept. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én is hörgőtágítóként ismertem ezt a gyógyszert, de régebben tényleg adták a méh lazítására. Bár szerintem erre vannak jobb szerek is.
2013. szept. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezt nem ismerem, de ha már hörgőtágítóról van szó, nekem Spiropentet írtak fel. Az is hörgőtágító. Én azért kaptam 26 hetesen, mert a méhlepény teljesen fedte a méhszájat, és ez lazítja az izmokat, ezáltal kisebb esélyem van méhtevékenységekre, ami által a lepény elkezdhet leválni.

Legkorábban is csak 36 hetesen hagyhatom abba.

2013. szept. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!